Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

Madzenka 21:34, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)

Madżenko ok. Ja swój wyjazd do Rosarium uzależniam od Twojego pobytu. Jeżeli nie będziesz to ja też nie jadę. Róż kupować nie będę, pola różane znam, głównie chodziło mi o to , żeby Ciebie tam poznać i spotkać się u mnie


Przydałoby mi się kilka róz, bo wypadło mi kilka białych sztuk sadzonych jesienia. Ale z pewnoscia po dobie podrózy nie wsiądę w samochód aby jechac do Radlinca, szkoda...
Moze tym razem przyjedziesz do Wojsławic?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malkul 21:38, 22 cze 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Racja Jest mega upalnie. u nas też wypala wszystko.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 21:39, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)
Spektakl rózany świetny u ciebie - wcale sie nie dziwie że takie widoki poprawiaja ci nastrój.
Życzę ci więcej czasu dla siebie, mniej nerwów i stresów oraz zdrowia i siły dla ciebie i najbliższych.
Dziewczyny mądrze piszą - forum nie najważniejsze......

Wracając do róż - kupiłam sobie kolejną, to juz bedzie szesnasta w moim małym ogródku .....Heidi Klum.
W jakim towarzystwie masz ją u siebie ? Ma taki inny kolor, niby fiolet ale nie jest to zimny odcień, niby fuksja... a do tego jest i ma byc nieduża, nie mam koncepcji gdzie ja umieścić

Pocieszyłaś mnie że austinki potrzebują co najmniej 4 sezonów zęby się zadomowiły - moja MW ma wiotkie gałązki i kwiety (duże i piekne) "patrzą" w dół, a do tego kolor liści mnie niepokoi - są jasnozielone i bez połysku - nieporównywalne do liści innych róż. Zaczynałam się o nia martwić....


Małgosiu moja MW tez w tym roku jest chora, jeden krzak jest taki blady. Niczym na razie nie pryskam , ani na grzyba ani na robale. Mysle, ze podleje ją płynnym nawozem, moze sie wzmocni

Heidi Klum to moja maluteńka ulubienica. Mam ja posadzona z rozami w odcieniu lawendy (Lavemder Flower Circus, Lavender Ice, Novalis) oraz z Gertruda Jekyll, Luis Odier, Miervą.

Austkinki kocham i dla mnie moga nawet zwieszać głowy

powoli rodzinnie wychodzimy na prosta, rehabilitacja tesciowej przynosi efekty, uporalam sie ze sprawami i formalnymi po smierci mamy i teraz licze na trochę wolniejsze tempo życia. Ale tak naprawdę czekam najbardziej na urlop
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:42, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
Racja Jest mega upalnie. u nas też wypala wszystko.


Obiecałam sobie jednak nie przesadzać z woda w tym roku. Rosliny sa juz dobrze ukorzenione niech walczą, czasami cos im skapnę ale zapowidają deszcz wiec nie odkręcam wody. Tylko posadozne dwa tygodnie temu jeżówki podlewam konewką
Wypadałoby zapodać kolejna dawke nawozów ogrodowi, ale musze poczekac az bedzie deszczowa pogoda. Na razie nie widac jej na horyzoncie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
mamuska1980 21:42, 22 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Witaj Madżenko, moje niedoświadczone oczy wad u ciebie nie widzą, zawsze pięknie.
Pozdrawiam
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
Madzenka 21:43, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Melduję, że mam następną różę, tym razem to Giardina i czeka na wysyłkę u Małgosi w Lublinie
To już ostatnia u mnie!


Widziałam, czytałam Ja cos w doniczkach kupię po urlopie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:44, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
adkawi napisał(a)
Witaj,Madzenko podglądam Twój ogród od dawna,jakoś od roku .W końcu odważyłam sie napisać .Bardzo podoba mi się bryła domu ,a najbardziej ogród. Jest nowoczesny,ale nie jest ze tak powiem taki "sztywny " kwiaty ,a w szczególności róże dodają mu uroku ,ciepła i romantyczności.Kocham te kwiaty i podziwiam na razie u Ciebie .U siebie chcę stworzyć kiedyś dużą rabatę z różami,szałwiami ,trawami ,szukam inspiracji.Pozdrawiam Cię serdecznie.


Zapraszam w weekend na zdjecia ogrodu, moze sie zainspirpujesz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:44, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
mamuska1980 napisał(a)
Witaj Madżenko, moje niedoświadczone oczy wad u ciebie nie widzą, zawsze pięknie.
Pozdrawiam


Miło czytac
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:45, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
Pozdrawiam i spokoju życzę ))))

U mnie będzie woda trzymaj kciuki ))


Czytałam Jolu i kibicuję pracom
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:47, 22 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda70 napisał(a)


no. i tak ma być

Jak jade nad Bałtyk to sie zawsze nastawiam na deszcz
Ale powrót rowerami ze Świnoujścia do Międzyzdrojów w ulewnym deszczu przez las na rowerze miejskim (!!!) to było ekstremum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies