Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

sylwia_slomc... 21:50, 15 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Monia81 napisał(a)


Sylwuś mówiłam ci, że nam ogród już coraz bardziej pasuje i cieszy nas ogromnie, ale jeszcze sporo zmian przed nami... jak nam zrobią kostkę z przodu domu, to rabaty powstaną, a tak czekam i czekam, bo leje, leje... buziaczki

To czekam razem z wami aż lać przestanie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 06:38, 16 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Monia81 napisał(a)

kwaśna na której mam wrażenie wieje pustką, no ale kiedyś się to wszystko rozrośnie


Monia rozrośnie się na pewno Nie wiem, czy widziałaś u mnie ostatnie porównania. Początek mam na 86 stronie. Szok jak rośliny rosną! Jak wszystko się zmienia.
Ten świerk z jasnymi przyrostami to białobok? Jeśli tak to u mnie po ponad 10 latach ma ze trzy metry albo więcej. Zauważyłam, że przez pierwszych kilka lat rabatki tak powoli nabierają masy, zakorzeniają się. Nagle nawet się człowiek nie obejrzy i na wiele roślin trzeba już w górę patrzeć
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anda 06:47, 16 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Wow, pięknie wszystko rośnie i gęstnieje
Szkoda, że oczar nie dał rady, ale Ola jest śliczna, więc nie ma tego złego
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 08:23, 16 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Monia ślicznie
kwaśna się rozrośnie chociaż wiem jak się patrzy człowiek myśli jessssu kiedy to urośnie

serduszkę mus kupić bo mi przepadła albo wywaliłam niechcąca ale te kukliki to szał!!! jaka nazwa pamiętasz?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 08:36, 16 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia na pamiątkę zostawiam
od nas


i od Agi


Ale fajne spotkanko miałaś.
Ogród pięknieje, rośnie i bardzo cieszy., prawda ?
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
SlonecznyOgrod 11:54, 16 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Fajne spotkanko, Monia laseczko fajnie Cie widzieć, u kogo byłyście?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 21:54, 21 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Iwonka napisał(a)


Monia rozrośnie się na pewno Nie wiem, czy widziałaś u mnie ostatnie porównania. Początek mam na 86 stronie. Szok jak rośliny rosną! Jak wszystko się zmienia.
Ten świerk z jasnymi przyrostami to białobok? Jeśli tak to u mnie po ponad 10 latach ma ze trzy metry albo więcej. Zauważyłam, że przez pierwszych kilka lat rabatki tak powoli nabierają masy, zakorzeniają się. Nagle nawet się człowiek nie obejrzy i na wiele roślin trzeba już w górę patrzeć


Widziałam Iwonko porównania u Ciebie, mam nadzieję, że za parę lat u mnie też będzie taki busz Białoboka mam, ale akurat na zdjęciu jodła górska Compacta... różaneczniki teraz cieszą, jeszcze azalie będą kwitły


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:56, 21 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Anda napisał(a)
Wow, pięknie wszystko rośnie i gęstnieje
Szkoda, że oczar nie dał rady, ale Ola jest śliczna, więc nie ma tego złego


Ewuś rozrasta się i to cieszy oczar jednak w tamtym roku tą suszą dostał mocno w tyłek, wiec się nie pozbierał, ale Ola już posadzona i teraz wszystko cieszy, bo kolorki są żurawki zbierają się do kwitnienia..



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:58, 21 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kawa napisał(a)
Monia ślicznie
kwaśna się rozrośnie chociaż wiem jak się patrzy człowiek myśli jessssu kiedy to urośnie

serduszkę mus kupić bo mi przepadła albo wywaliłam niechcąca ale te kukliki to szał!!! jaka nazwa pamiętasz?


Kami buziak, muszę się uzbroić w cierpliwość... kiedyś będzie busz
a te kukliki to Bell Bank, są śliczne
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:01, 21 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
anabuko1 napisał(a)

Ale fajne spotkanko miałaś.
Ogród pięknieje, rośnie i bardzo cieszy., prawda ?
Pozdrawiam


Aniu cudnie było takie spotkania są rewelacyjne a ogród, tak, już bardzo cieszy, oj bardzo buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies