Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

gierczusia 15:57, 11 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czy ja dobrze widzę ,że masz wilczomlecze ??? jeśli mnie oko nie myli ( zaś ) to mi pisz o nich..pisz rozmiar , jak rosną itp
Ściskam bardzo mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Radziu2013 18:28, 11 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Monia81 napisał(a)


kocimiętka w blokach startowych... oj lubię niebieskości na to wychodzi, bo tego koloru mam dużo w trzech porach roku



Cześć Monia Ale się ci wszystko pięknie rozrasta...a przecież to dopiero maj...latem będzie szaleństwo na rabatach

Oczko po zmianie mega mi się podoba...jakie ono jest w ogóle głębokie? To tak z ciekawości...

A jeszcze pytanie odnośnie kocimiętki, jakiej jest odmiany? Super gęste poduchy, a moja "Wolkers jakaśtam" okazuje się jednak nie taka ładna jak się mi wydawało i zastanawiam się nad jej wymianą...

Pozdrowionka
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zszywka 17:43, 12 maj 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Macham po przerwie

Nadrobiłam iiiii ten wiosenny szał zieleni to jest to, oczko świetne. Bardzo bym chciała coś w ogrodzie jakieś „ciurkadełko” ale to może kiedyś
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Monia81 19:45, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ale masz czyściutko na rabatach wszystko wypielone a to goła ziemia bez kory to widac, że pracujesz ostro
Cały ogród już rozplanowany i zagospodarowany, pieknie.
Brunery uwielbiam.


Pielę codziennie, żeby głowę oderwać od tego wszystkiego co się dzieje... jakoś lżej mi na ciele i duszy jak spędzę czas w ogrodzie
brunerki uwielbiam, chyba muszę jeszcze zobaczyć inne odmiany...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:47, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
Magleska napisał(a)
Monia
fotki całościowe świetne-lubię takie szerokie kadry
nie wiem co chwalić ,bo cały mi się podoba ….i kształty i nasadzenia -jest super

jeśli Ci się rozrosły kukliki ,to też mi odłóż nadmiar ,jeśli możesz oczywiście
cały czas coś od Ciebie sępię

tęskno mi do spotkań ……

buziaki


Madziula odłożę nadmiar, nie będę przeca wyrzucać, jak chętna jest oj mi też tęskno za Wami, bardzo...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:49, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
gierczusia napisał(a)

Ja nie mogę w pierwszej chwili byłam przekonanan ,że to rozchodnik ale potem tak patrze na te kwiaty , myślę ,że to przecież dopiero maj i myšlę...kuuule jaki rozchodnik ??



haahaa ależ byłyby już anomalie jakby nam rozchodniki kwitły

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:11, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
gierczusia napisał(a)
Czy ja dobrze widzę ,że masz wilczomlecze ??? jeśli mnie oko nie myli ( zaś ) to mi pisz o nich..pisz rozmiar , jak rosną itp
Ściskam bardzo mooocno


tak Kochana mam wilczomlecze, lubię je bardzo i wiem, że muszę jeszcze dokupić
wilczomlecz BONFIRE, zawsze wiosną go przycinam, chociaż wiem, że ich się nie przycina, ale jest taki fajny zwarty, później ulistnienie ma czerwone, nie znalzłam fotki, jak ma czerwone liście, ale tak wygląda wiosną...

następny to wilczomlecz migdałolistny WALBERTON'S RUBY, obcinam tylko po zimie obeschnięte pędy, potwór mały

no i jest jeszcze jeden, ale za chiny nie mogę sobie skojarzyć nazwy, no i nie mam foty... jak zrobię fotkę to wstawię.
Ogólnie są to roślinki bezproblemowe zdobiące cały sezon, warto na nie zwrócić uwagę





____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:20, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
Radziu2013 napisał(a)


Cześć Monia Ale się ci wszystko pięknie rozrasta...a przecież to dopiero maj...latem będzie szaleństwo na rabatach

Oczko po zmianie mega mi się podoba...jakie ono jest w ogóle głębokie? To tak z ciekawości...

A jeszcze pytanie odnośnie kocimiętki, jakiej jest odmiany? Super gęste poduchy, a moja "Wolkers jakaśtam" okazuje się jednak nie taka ładna jak się mi wydawało i zastanawiam się nad jej wymianą...

Pozdrowionka


Radziu jak miło cię widzieć wszystko rośnie w oczach, jest fajnie bo popadało, ale aby przymrozku nie było, bo pomarznie...
Z kocimiętką cię zaskoczę bo to kocimiętka Walker's Low, ja ją uwielbiam, długo pięknie kwitnie, raj dla pszczółek, trzmieli i wszystkiego co lata
później się troszku pokłada, ale mimo to nie przeszkadza mi to...



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:23, 12 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
zszywka napisał(a)
Macham po przerwie

Nadrobiłam iiiii ten wiosenny szał zieleni to jest to, oczko świetne. Bardzo bym chciała coś w ogrodzie jakieś „ciurkadełko” ale to może kiedyś


Witaj dziękuję, woda w ogrodzie, jednak inny klimat tworzy, a przy tym zwierzątka korzystają, także polecam bardzo
czochy zaczynają...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Waclaw 15:40, 13 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)


Pielę codziennie, żeby głowę oderwać od tego wszystkiego co się dzieje... jakoś lżej mi na ciele i duszy jak spędzę czas w ogrodzie
brunerki uwielbiam, chyba muszę jeszcze zobaczyć inne odmiany...

Ale masz dużo brunery!. Pięknie wygląda
Ja mam tylko jedną. Rzeczywiście i ja chyba dokupię.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies