Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 21:13, 03 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Tak zaczynam się kochać we floksach a ostrozki to kwiaty dzieciństwa
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowa12 21:26, 03 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sierotka napisał(a)
Tak zaczynam się kochać we floksach a ostrozki to kwiaty dzieciństwa


A ja się kocham w ostróżkach a we floksach jeszcze nie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sierotka 21:33, 03 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Agatko przyjdzie czas na miłość z czasem do floksów
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gosika67 21:50, 03 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Bergenii mam kilka kęp, a co do piwonii to z sadzeniem jest różnie, za głęboko niedobrze za płytko też. Ja mam 2 sztuki na szczęście udało mi się dobrze posadzić.Kiedyś dostałam od mamy białą i czekałam na kwiat 7 lat, nie wiedziałam,że to zależy jak je posadzisz, teraz jestem mądrzejsza, mogłam ją wykopać i inaczej posadzić a ja ją chyba wyrzuciłam.
Co do judaszowca to też mam na niego chrapkę, muszę się zorientować w szkółkach.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
anpi 22:17, 03 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Bogusiu, ja też mam ochotę na te pełniejsze floksy.Ale boję się że oprócz nich w internetowym koszyku wylądują nie tylko oneMoże na targach coś już będzie, bo w ogródku floksiki już widać
A te wszystkie letnie zdjęcia tak miło się teraz ogląda
Ja dzisiaj wypatrzyłam w ogródku rozkwitający pierwszy krokusik,ale jeszcze taki mikrusi ,że dopiero jutro może zrobię mu zdjęcie.
Bogusiu, istotniejsze jest posadzenie piwoni w gruncie,tu masz wskazówki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sierotka 10:41, 04 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
gosika67 napisał(a)
Bergenii mam kilka kęp, a co do piwonii to z sadzeniem jest różnie, za głęboko niedobrze za płytko też. Ja mam 2 sztuki na szczęście udało mi się dobrze posadzić.Kiedyś dostałam od mamy białą i czekałam na kwiat 7 lat, nie wiedziałam,że to zależy jak je posadzisz, teraz jestem mądrzejsza, mogłam ją wykopać i inaczej posadzić a ja ją chyba wyrzuciłam.
Co do judaszowca to też mam na niego chrapkę, muszę się zorientować w szkółkach.


Gosiu będę się starała posadzic według wskazówek ,zerknij na 158 str dobrze one są posadzone do skrzynki ?chodzi mi o to czy to nie korzenie u góry
Miałam problem po wyjęciu z torebki.
Pokaż swoje tutaj kwitnące proszę
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 10:43, 04 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
anpi napisał(a)
Bogusiu, ja też mam ochotę na te pełniejsze floksy.Ale boję się że oprócz nich w internetowym koszyku wylądują nie tylko oneMoże na targach coś już będzie, bo w ogródku floksiki już widać
A te wszystkie letnie zdjęcia tak miło się teraz ogląda
Ja dzisiaj wypatrzyłam w ogródku rozkwitający pierwszy krokusik,ale jeszcze taki mikrusi ,że dopiero jutro może zrobię mu zdjęcie.
Bogusiu, istotniejsze jest posadzenie piwoni w gruncie,tu masz wskazówki


Aniu tak to prawda tak się dzieje zakupami jak kupiłam Aniu miały już taki wygląd musiałam je do skrzynki posadzic a co z nich będzie to nie wiem zobaczymy ,dziękuję za namiar na poradę dot sadzenia
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 10:57, 04 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aniu jak będziesz gdzieś widziała bratki daj info albo coś innego tez z sadzonek np
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
anpi 13:45, 04 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
W ogrodniczym przy rynku warzywnym są jakieś sadzonki w woreczkach,mój eM kupił rozplenice ,ale to on był ,więc nie wiem co jeszcze oprócz różnych traw jest.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sierotka 14:31, 04 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Juz się ruszyło czekam na szkółki o trawy są ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies