Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 17:15, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Oj będzie będzie znikło łączenie z netem czyżby pogoda? Rachunki zaplacone
Router ok został mi tylko telefon .Nawet się wylogowac nie mogę z tabletu
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 17:34, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
O juz jest
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 20:21, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Dragonko
Ta duza to cebulką premium i malutka z tej malutkiej serii takie sadzonki ciekawa jestem z tych dużych efektu będą duże liatry

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
anabuko1 20:36, 12 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
sierotka napisał(a)




No to piękne bratowo zawita na Dębowym
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 20:37, 12 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
sierotka napisał(a)
Wysadzam a tu wiosny brak i wiatrzyska brrr










Widzę Bogusiu nie próżnujesz , siejesz, sadzisz już ile się na ,, na parapetach.
A co to jest na tych 2 - ostatnich zdjęciach ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sierotka 20:39, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Taki zakątek chce zrobić i stworzyć tło dla innych niskich kwiatów aż jestem ciekawa efektu w ub roku miałam kilkanaście sztuk a ile było motyli szok
W tym roku będzie liatr dużo



____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Dragonka 20:39, 12 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Znalazłam Cię

Dziękuję, że mi poświeciłaś tyle uwagi na te moje liatrowe rozterki Próbowałam wysiać późnym latem, i nawet wzeszły ale niestety przez zimę pod hałdami śniegu zgniły mi całkiem te listki, które zdążyły urosnąć Dlatego jak zobaczyłam w L..lu 25 szt za 4,99 to postanowiłam zaryzykować z cebulkami ale nie wiem jak się za nie zabrać.
Twoje okazy już są bardzo obiecujące, jeśli w dodatku z tych małych cebulek się tak ładnie rozrosły, to co to będzie z tych wypasionych..
Brakuje już mi miejsca na kolejne doniczki bo za dużo wysiałam a parapet z południową wystawą mam tylko jeden , dlatego też myślę nad wsadzeniem ich do gruntu.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
sierotka 20:42, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
anabuko1 napisał(a)

Widzę Bogusiu nie próżnujesz , siejesz, sadzisz już ile się na ,, na parapetach.
A co to jest na tych 2 - ostatnich zdjęciach ?

Aneczko witaj

A to piwonie kupiłam w Agrotersie i juz miała pąki liści w torebkach musiałam sadzić hm i nie wiem czy to nie za wcześnie taki przyrost; )
Nio bratki dziś były takie piękne ,ze nie mogłam się oprzeć
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 20:46, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Dragonka napisał(a)
Znalazłam Cię

Dziękuję, że mi poświeciłaś tyle uwagi na te moje liatrowe rozterki Próbowałam wysiać późnym latem, i nawet wzeszły ale niestety przez zimę pod hałdami śniegu zgniły mi całkiem te listki, które zdążyły urosnąć Dlatego jak zobaczyłam w L..lu 25 szt za 4,99 to postanowiłam zaryzykować z cebulkami ale nie wiem jak się za nie zabrać.
Twoje okazy już są bardzo obiecujące, jeśli w dodatku z tych małych cebulek się tak ładnie rozrosły, to co to będzie z tych wypasionych..
Brakuje już mi miejsca na kolejne doniczki bo za dużo wysiałam a parapet z południową wystawą mam tylko jeden , dlatego też myślę nad wsadzeniem ich do gruntu.


Spokojnie sadz do gruntu ale właśnie czytałam teraz ,ze tak jak Anpi Ania mówiła namoczone przyspieszą wychodzenie z ziemi i mnie się wydaje ze to dobrze niech rosną dorodne i niech szybko kwitną; ) w ub roku kwitly do października .Tez te dwa rodzaje były w L Ja kupiłam juz gotowe sadzonki w lutym i się tak z nimi bujalam, okno ,balkon i tak parę dni a potem zostawiłam na balkonie jyz na noc na Ogrodowisku jest tyle rad ze po prostu zawrót głowy pozytywny
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 20:48, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Zaznaczyłam Twój wątek Dragonko do podglądania
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies