Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Cichym Dworku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Cichym Dworku

ania1110d 14:35, 28 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Anitka 16:12, 04 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Aniu super pomysł z hamakiem. Życzę, abyś jak najwięcej czasu na błogie kołysanie w nim miała. Pewnie ciągniecie losy kto ma w min odpoczywać Ogród wygląda cudnie. W te upały zazdroszczę rzeczki przy ogrodzie. Wczoraj, gdy wracaliśmy z dziećmi znad wody, do której musieliśmy 40 min jechać, mój mąż powiedziała, że szkoda, że nie mamy w okolicy jakiegoś jeziorka lub rzeczki. Ciekawe co powie jak mu twoja rzeczkę pokażę
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
ania1110d 22:01, 04 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Anitko na hamak to akurat tylko w niedzielę jest czas no i nie ma bitwy bo jest tez huśtawka z podobnego płótna więc każdy znajdzie swoje ulubione miejsce tylko czasem czasu brak
A rzeczka to w takie upały super a już nie wspomnę że 3 km mamy do Jeziora Solińskiego... czego można chcieć więcej chyba tylko czasu czasu i jeszcze raz więcej wolnego czasu
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Anitka 23:37, 08 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
ania1110d napisał(a)
Anitko na hamak to akurat tylko w niedzielę jest czas no i nie ma bitwy bo jest tez huśtawka z podobnego płótna więc każdy znajdzie swoje ulubione miejsce tylko czasem czasu brak
A rzeczka to w takie upały super a już nie wspomnę że 3 km mamy do Jeziora Solińskiego... czego można chcieć więcej chyba tylko czasu czasu i jeszcze raz więcej wolnego czasu

Ja się w przyszłym tygodniu wybieram w Bieszczady do rodzinki, ale nie będzie czasu na wypoczynek a tym bardziej odwiedzenie jeziorka Solińskiego. Będziemy pewnie u mojej babci w różnych pracach pomagać, ale ona też ma w sadzie taką rzeczkę i pewnie z niej skorzystamy jeśli pogoda dopisze Raz wybrałam się 15 sierpnia nad jeziorko Solińskie, ale były takie tłumy, że nie można było nawet tam dojechać. Policja nie wpuszczała samochodów.
Życzę jak najwięcej wolnego czasu spędzanego na hamaku lub huśtawce
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Marzenaka 00:06, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Pięknie u ciebie, zadbany i ładny ogród. Byłam z rodziną w lipcu na wakacjach. Mieszkaliśmy w Baligrodzie. Pozwiedzaliśmy Bieszczady ale sporo zostało do zobaczenia, tydzień to za mało. Na pewno tam wrócimy jeszcze. Urocze miejsce.
____________________
Ogród Marzeny
koliber 07:30, 09 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dzisiaj to ja odbyłam przyjemny spacer po Twoim ogrodzie

Pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 07:41, 09 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
A tak na marginesie - byłam w niedzielę w Bieszczadach
____________________
Zielona przestrzeń
ania1110d 09:13, 09 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Anitko to prawda w weekend sierpniowy czyli 15 jest najwięcej gości sami nigdzie w te dni nie wyjeżdżamy bo ruch aż nie chce się wychodzić.
Miłego wypoczynku u babci mimo pracy a jak znajdziesz czas to zapraszam
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
ania1110d 09:18, 09 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Marzenaka napisał(a)
Pięknie u ciebie, zadbany i ładny ogród. Byłam z rodziną w lipcu na wakacjach. Mieszkaliśmy w Baligrodzie. Pozwiedzaliśmy Bieszczady ale sporo zostało do zobaczenia, tydzień to za mało. Na pewno tam wrócimy jeszcze. Urocze miejsce.


Marzenko
dziękuje Baligród to 8 km od mojej miejscowości może nawet przejeżdżałaś przez Górzankę. Dużo jest tu do zwiedzania czasem parę dni to jednak za mało Zapraszam jak jeszcze będziesz w Bieszczadach nawet i na nocleg
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
ania1110d 09:23, 09 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
koliber napisał(a)
A tak na marginesie - byłam w niedzielę w Bieszczadach

O proszę każdy w Bieszczady i nawet nie wstąpić na kawkę
Szkoda że nie wstąpiłaś odbyłybyśmy spacerek razem a tak na razie zapraszam na dalsze oglądanie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies