Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Roszponka 00:07, 20 kwi 2016

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
Aga, nasz piękny ogród. Jestem pod wrażeniem. Musisz wkładać dużo pracy w niego. Czy Ci ktoś pomaga w pielęgnacji? Wszystko jest pod linijkę i tak czyściutko. Mam brązową trawkę, niestety nie wiem jaką, powiedz czy ją się ścina na wiosne? Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
Iwk4 00:16, 20 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Fajna wiosna. Cieszę się, że wróciłaś ... cudnie, wiosennie Lubię twój ogród
____________________
Ogródek Iwony II
agam 08:18, 20 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Roszponka napisał(a)
Aga, nasz piękny ogród. Jestem pod wrażeniem. Musisz wkładać dużo pracy w niego. Czy Ci ktoś pomaga w pielęgnacji? Wszystko jest pod linijkę i tak czyściutko. Mam brązową trawkę, niestety nie wiem jaką, powiedz czy ją się ścina na wiosne? Pozdrawiam

Dziękuję za tak miłe słowa.
Ogród pielęgnuje zazwyczaj w weekendy, robię to sama (koszenie, kanciki, plewienie, wycinanie darni itd.). eM pomaga mi jedynie przy rozsypywaniu nawozu do trawnika, no i oczko to jego "działka". Chwastów nie mam za dużo, no może oprócz skrzypu który właśnie zaczyna się pojawiać. Najważniejsze to utrzymywać porządek na bieżąco, potem okazuje się że tej pracy nie jest wcale tak dużo, a zresztą praca w ogrodzie to dla mnie mega przyjemność.
Odmian brązowych traw mam sporo. Dziewczyny w ogóle ich nie ścinają, czasami zaschnięte końcówki. Miałam zrobić taka samo, ale oczywiście zapomniałam i ogoliłam je jak inne carexy. Teraz czekam z niecierpliwością czy ich nie ubiłam. Może lepiej przytnij ją tylko na końcach.
Pozdrawiam.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:21, 20 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Iwk4 napisał(a)
Fajna wiosna. Cieszę się, że wróciłaś ... cudnie, wiosennie Lubię twój ogród

Dzięki za odwiedziny .
Wiosennie to fakt, uwielbiam ogród w kwietniu i maju. Potem brakuje mi tej soczystej zieleni.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Janina 08:57, 20 kwi 2016


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Pięknie u Ciebie
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
agam 09:38, 20 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Janina napisał(a)
Pięknie u Ciebie

Dziękuje Muszę koniecznie odwiedzić Twój ogród, zaniedbałam trochę...
____________________
Aga i Ogródek Agam
Roszponka 00:45, 21 kwi 2016

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
agam napisał(a)

Dziękuję za tak miłe słowa.
Ogród pielęgnuje zazwyczaj w weekendy, robię to sama (koszenie, kanciki, plewienie, wycinanie darni itd.). eM pomaga mi jedynie przy rozsypywaniu nawozu do trawnika, no i oczko to jego "działka". Chwastów nie mam za dużo, no może oprócz skrzypu który właśnie zaczyna się pojawiać. Najważniejsze to utrzymywać porządek na bieżąco, potem okazuje się że tej pracy nie jest wcale tak dużo, a zresztą praca w ogrodzie to dla mnie mega przyjemność.
Odmian brązowych traw mam sporo. Dziewczyny w ogóle ich nie ścinają, czasami zaschnięte końcówki. Miałam zrobić taka samo, ale oczywiście zapomniałam i ogoliłam je jak inne carexy. Teraz czekam z niecierpliwością czy ich nie ubiłam. Może lepiej przytnij ją tylko na końcach.
Pozdrawiam.

Agatko dziękuję za odpowiedź. Co do systematyczności pielęgnacji w ogrodzie to masz rację, to tak jak sprzątanie w domu.
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
Asiuniaa 18:46, 23 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Piękne wiosenne zdjęcia. Fajnie że wróciłaś?Ależ masz porządeczek .Nacieszyłam oko
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
iwonkap 18:40, 27 kwi 2016

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
agam napisał(a)



Aga czy mogę cie prosić o aktualne zdjęcie mojej ulubionej rabaty Hortensje już mam i niedługo będę działać ale chciała bym zobaczyć ja teraz jeśli można nim wszystko do końca ruszy

i jeszcze pytanko co za trawki sa przed hortensjami ?
Asisko_2005 13:52, 28 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
agam napisał(a)
Madzenka, Juzia wróciłam na swój watek, u Was jestem na bieżąco .

Fotki z niedzieli.

[/img]


Hej Agam.
Patrze na Twoje trawy. Czy one nadal w takim stanie uśpienia?bo u mnie po obcięciu stoją, nie wiem czy ruszą. Zostawić i czekać?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies