Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Marty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Marty

Marta 09:42, 22 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Kindzia napisał(a)
Trochę mnie na forum nie było i dlatego dopiero teraz przychodzę podziękować za odwiedziny. Trafiłam na oszronione fotki, pogoda nam się zmieniła na wiosenną i pewnie trochę nam przyjdzie poczekać na takie białe znowu.
Jak już zima ma być, to poproszę ze śniegiem (żeby otuliło rośliny) i mrozikiem (żeby zginęły wszystkie robale i grzyby).
Tak trochę z zazdrością patrzę na te Twoje kopania jesienne...moja skarpa się nie doczekała plewienia jesienią i pewnie do wiosny musi poczekać
Macham


Dziękuję za odwiedzinki Zimowe życzenia mam takie same jak Ty, niech wymrozi nam te niepożądane ogranizmy, trapiące zarówno rośliny, jak i nas samych. Wiosną z chęcią zabierzesz się za skarpę, mam nadzieję, że wiosenne, weekendowe prognozy pogody będą sprzyjające Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Marta 09:48, 22 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Matylda napisał(a)



A to specjalnie nie mierz, mniej więcej mi wystarczy, Dziękuję. Mam je w planach a nie miałam pojęcia jak się rozrastają.


Odległości między The Fairy to 90 cm, 50 cm będzie za gęsto. Może być co 100cm, bo teraz już się stykają, a mają 2-3 lata. Coś mi się pomieszało z tymi 50 cm, Pastelle mam co 60-70cm.
Tak nawiasem mówiąc miały być 3 The Fairy, a dostałam pomyłkowo jedną i dwie NN, i szczerze mówiąc te NN bardziej mi się podobają, dłużej utrzymują kwiat, kolor mają intensywniejszy, a The Fairy szybko blaknie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Matylda 10:07, 22 lis 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
O dzięki, to dość szeroko, w sumie dobrze mniej do kupienia róż. To szkoda, że ta druga to NN , bo bym się na nią skusiła.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Marta 10:14, 22 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Matylda napisał(a)
O dzięki, to dość szeroko, w sumie dobrze mniej do kupienia róż. To szkoda, że ta druga to NN , bo bym się na nią skusiła.


Pomyłka wyszła mi na dobre, ale szkoda, że nie znam nazwy, bo podałabym dalej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Kindzia 11:43, 22 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nigdy z chęcią się nie zabieram za plewienie skarpy...
Teraz taka pogoda, pewnie gdybym była w Pszczynie, nie w pracy w Zabrzu, to bym się za nią zabrała. Nie męczyło by mnie przynajmniej, że przyszły sezon od jej plewienia powinnam zacząć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Marta 20:09, 22 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Kindzia napisał(a)
Nigdy z chęcią się nie zabieram za plewienie skarpy...
Teraz taka pogoda, pewnie gdybym była w Pszczynie, nie w pracy w Zabrzu, to bym się za nią zabrała. Nie męczyło by mnie przynajmniej, że przyszły sezon od jej plewienia powinnam zacząć


Oj, jak nie lubisz jej plewić to rzeczywiście lepiej byłoby teraz, ale i tak masz pięknie. Mimo odległości Twój ogród wypielęgnowany tak jakbyś codziennie w nim siedziała
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
lindsay80 22:23, 22 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marta, widzę, że Ty dalej działasz, pogoda świetna to trzeba wykorzystać, żeby wiosną było mniej do zrobienia.
Super to zamglone zdjęcie z torami w tle.
____________________
Tu ma być ogród :)
Marta 06:29, 23 lis 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
lindsay80 napisał(a)
Marta, widzę, że Ty dalej działasz, pogoda świetna to trzeba wykorzystać, żeby wiosną było mniej do zrobienia.
Super to zamglone zdjęcie z torami w tle.


Edytko, dokładnie. Wiosną wszystko szybciej pójdzie, bo tylko obsadzę rabaty i długo nie będzie trzeba czekać na jakiś tam efekt. W przeciwnym razie mogłabym nawet się nie doczekać ukończenia rabaty w przyszłym roku z różnych przyczyn. Ten widok torów też mnie zachwycił i musiałam cyknąć fotkę Dzięki, że wpadłaś
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Kindzia 08:48, 23 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wczoraj miałam meldunek z Pszczyny, że róże nowe listki wypuszczają...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 09:39, 23 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marta napisał(a)


Edytko, dokładnie. Wiosną wszystko szybciej pójdzie, bo tylko obsadzę rabaty i długo nie będzie trzeba czekać na jakiś tam efekt. W przeciwnym razie mogłabym nawet się nie doczekać ukończenia rabaty w przyszłym roku z różnych przyczyn. Ten widok torów też mnie zachwycił i musiałam cyknąć fotkę Dzięki, że wpadłaś



To zycze powodzenia w pracach ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies