Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Landhaus Ettenbühl w pobliżu Freiburga

Pokaż wątki Pokaż posty

Landhaus Ettenbühl w pobliżu Freiburga

Anda 10:44, 18 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202


Wybierającym się na południowy zachód Niemiec polecam pobyt w tym ogrodzie
Koniec.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 11:01, 18 cze 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewcia, przecudne miejsce pokazane w Twoim obiektywie, mistrzostwo świata
Ogromna przyjemność oglądania
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 11:37, 18 cze 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cudne zakątki przysiadłam na dłużej w zacienionej "zielonej" altanie, bo dziś gorąco zdjęcia POWALAJĄCE
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 11:44, 18 cze 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Ewka ten ogród leśno bylinowy to moje marzenie, jednocześnie niezwykle naturalny i swobodny , a bardzo elegancki Dziękuje, że zechciałaś się podzielić i pokazałaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
inka74 14:18, 18 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Piękny ogród. Klimatyczny. Cudny ogród wodny i aleja piwoniowa. I te sekwoje -
robią wrażenie. Wycieczka mega udana.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gabriela 15:18, 18 cze 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Takie bed & breakfast, to ja rozumiem. Przepiękne miejsce pod każdym względem. Dziękuję Ewo za super relację. Bardzo mi się podoba parkowa część i rabaty i róże. Tyle róż w sprzedaży widziałam do tej pory tylko w jednym miejscu w Holandii. Całość jest dostępna dla gości B&B, czy wpuszczają też obcych?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Anda 16:11, 18 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Dziekuje Wam bardzo, ciesze, sie, ze ogrod i relacja Wam sie podobaja

Marti, czesc zdjec robilam bardzo wczesnie rano, podczas tak zwanej "zlotej godziny". Czesc robiona komorka

Asiu, ta altana byla cudna, zawsze ktos w niej siedzial

Sylwio, mam nadzieje, ze uda Ci sie stworzyc podobny ogrod. Poczatek juz masz Mnie tez czesc lesna podbila serce, a nigdy nie myslalam, ze tak sie stac moze

Iwona, ta alejka piwoniowa rowniez bardzo mi sie spodobala. Teraz chce dokladnie takiego jasmina, Belle Etoile, zapach cudowny.

Gabrysiu, wszystko jest dostepne dla wszystkich. Goscie B&B maja extra dostep do ogrodu - non stop, nawet w nocy. Obcy moga tam wejsc od bodajze 9-ej i zostac do 18-ej. Restauracja tez jest dostepna dla wszystkich. Oprocz sprzedazy roz jest tam rowniez sklepik z roznosciami ogrodowymi i kapeluszami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 19:13, 18 cze 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Piękne miejsce i świetna relacja.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
mira 22:43, 18 cze 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bardzo spodobała mi się Twoja relacja i ten park-ogród.
Niesamowicie różnorodne to miejsce, miałaś super wycieczkę.
Ta piwoniowa droga zapadła mi w pamięć - masz może więcej zdjęć ?
Warzywnik też bym obejrzała - ciekawi mnie układ rabat.
Ta część z astrami będzie rewelacyjna jesienią.
Kupiłaś jakąś różę ?

Dziękuję za relację

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
bacowa 08:25, 19 cze 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Cudowne miejsce, obejrzałam kilka razy.

Dzięki za relacje.
pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies