Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 18:51, 21 wrz 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 14:49, 03 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Troszkę zdjęć
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 15:01, 03 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
makadamia 17:33, 03 gru 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
super projekt się wyłania
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
pawel_snopek 17:44, 03 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
makadamia napisał(a)
super projekt się wyłania

Kiedyś się wyłoni w całej okazałości ale to jeszcze trzeba poczekać kilku miesięcy
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gardener27 18:51, 03 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Mury pną się do góry Ostatnio zastanawiałem się na jakim jesteś etapie budowy. Planujesz jeszcze przykryć w tym roku ?

Skarpa fanie się zagęszcza, ja bym jeszcze więcej porobił tych murków oporowych ale to melodia przyszłości bo inne sprawy ważniejsze na tapecie.

U mnie zima na całego, biało że ho ho

Pozdrawiam.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:27, 03 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Paweł rewelacyjnie już jest, już bardzo zaciekawia. I widać oryginalność. Kiedy Ci te drzewa tak porosły się pytam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 20:36, 03 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Gardener27 napisał(a)

Mury pną się do góry Ostatnio zastanawiałem się na jakim jesteś etapie budowy. Planujesz jeszcze przykryć w tym roku ?

Skarpa fanie się zagęszcza, ja bym jeszcze więcej porobił tych murków oporowych ale to melodia przyszłości bo inne sprawy ważniejsze na tapecie.

U mnie zima na całego, biało że ho ho

Pozdrawiam.


Zakończyłem ten sezon tylko na stropie z racji że drewno będzie dopiero dostępne luty marzec No i oczywiście na to wszystko potrzebne są też pieniądze to nawet niemałe pieniądze. Ciężko jest na bagnie robić murki oporowe gdyż jak Podskoczę to grunt zachowuje się jak gąbka a ja nie mam siły czasu i chęci przekopywać bo to jest troszeczkę ponad moje możliwości oraz mój kręgosłup już jest lekko naruszony. Skutkuje to brakiem czucia w lewej kończynie dolnej oraz brakiem czucia od pasa w dół nieraz tak było że zbiera na mnie z podłogi. U mnie jeszcze zimy nie ma dopiero dzisiaj był przymrozek w nocy około minus trzech szron pokrył wszystkie rośliny fajnie wyglądało ale to jeszcze nie jest zima. Oby wiosna przyszła w miarę szybko. nigdy nie dogonię twojego ogrodu bo tak dobrze zrobionego ogrodu to jeszcze chyba nie widziałem. Pozdrawiam ciepło
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:42, 03 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Paweł rewelacyjnie już jest, już bardzo zaciekawia. I widać oryginalność. Kiedy Ci te drzewa tak porosły się pytam.

Hej już dawno nie pisałem nic na ogrodowisko q&e tak sobie dzisiaj stwierdziłem że warto by było coś zamieścić. Dopiero teraz widać jak trawa jest niska wszystkie nasadzenia drzew jest dość sporo posadzonych bo są wiśnie i i klony, brzozy, terenie, Cedry i oczywiście moje ulubione bambusy ale już powiedziałem sobie że żadnego więcej bambusa nie posadzę Zobaczymy jak długo wytrwam w tym postanowieniu kropka kropka Nie wiem czy mój ogród jest oryginalny ale sądzę rośliny które mi się osobiście podobają których nie miałem nigdy i nigdy nie hodowałem a zawsze chciałem mieć kropka Wiem że mój ogród nie jest typowym ogrodem większości ludzi z ogrodowiska ale robię go tylko i wyłącznie pod siebie żebym ja się czuł w nim dobrze żebym się czuł tak jak w domu. Drzewa Porosły dość mocno dlatego że jest bardzo dużo wilgoci tam nawet największe upały zawsze jest dużo dużo dużo wilgoci ja cokolwiek tam wsadzę na bagnie to nigdy tego nie podlewam zostało posadzone ubite I absolutnie musi samo rosnąć. Pozdrawiam cieplutko
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 23:20, 06 sty 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Nowy rok nowe możliwości czyli zamawiania nasion już czas . Zamówione dopiero mam nasiona pomidorów
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies