Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 15:05, 15 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Moje dzisiejsze zdobycze
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 15:09, 15 wrz 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Mniaaaaaam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 15:20, 15 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Fajne zakupy Też mam nowe krzyżówki malin i jeżyn w pracy.

Tego aktora który was odwiedził bardzo lubię. I dobrze, że żadnych fot nie robiłeś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
pawel_snopek 16:20, 15 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Jutro kupię ich więcej mysle że warto
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 16:22, 15 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Anda napisał(a)
Fajne zakupy Też mam nowe krzyżówki malin i jeżyn w pracy.

Tego aktora który was odwiedził bardzo lubię. I dobrze, że żadnych fot nie robiłeś

Jakie masz krzyżówki malin? Na jeżyny nie mam miejsca jeszcze
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Anda 16:31, 15 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
pawel_snopek napisał(a)

Jakie masz krzyżówki malin? Na jeżyny nie mam miejsca jeszcze


Ja nie mam, tylko w pracy nowe sa. Jutro zrobie im fotke (jak nie zapomne) i napisze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 16:41, 15 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ale będzie za rok soczek też z zakupami wracam, udało mi się ładne krzaczki tawułek astible kupić, troszkę cebulowych - jakbym za mało sadzenia miała i świerka szczepionego po dwóch latach z 49 na 9,90 przecenili
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 18:22, 15 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Anda napisał(a)


Ja nie mam, tylko w pracy nowe sa. Jutro zrobie im fotke (jak nie zapomne) i napisze

Ostatnio mam jobla na punkcie malin i zastanawiam się nad zrobieniem takiego oryginalnego maliniaka. Jak znajdę czas to będę musiał poszukać jakichś ciekawych odmian w necie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 18:27, 15 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale będzie za rok soczek też z zakupami wracam, udało mi się ładne krzaczki tawułek astible kupić, troszkę cebulowych - jakbym za mało sadzenia miała i świerka szczepionego po dwóch latach z 49 na 9,90 przecenili

Czy będzie za rok to ciężko powiedzieć bo one kwitną i owocują na zeszłorocznych pędach ale niech rosną Pozwolę się zapytać czy masz jeszcze miejsce na roślinki? Ciągle coś dosadzasz
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 20:34, 15 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
pawel_snopek napisał(a)

Czy będzie za rok to ciężko powiedzieć bo one kwitną i owocują na zeszłorocznych pędach ale niech rosną Pozwolę się zapytać czy masz jeszcze miejsce na roślinki? Ciągle coś dosadzasz

Mogę Ci do paczki wsadzić takie co owocują na tegorocznych , czyli ścinasz do samej ziemi jesienią i następnej jesieni plon obfity i to bez robaczków
upycham już po kątach ale tawułki jeszcze podzieliłam każdą na dwie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies