Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

Warmia 20:41, 09 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Jak zaczynaliśmy się budować to mieliśmy podobny widok jak na ostatnim zdjęciu.Paweł, masz piękną okolicę.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
sylwia_slomc... 20:46, 09 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Piękna okolica i ten układ działki bardzo ciekawy, zmusza do wysiłku, ale jaki efekt będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 10:27, 10 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Warmia napisał(a)
Jak zaczynaliśmy się budować to mieliśmy podobny widok jak na ostatnim zdjęciu.Paweł, masz piękną okolicę.

Czasami ktoś mi mówi że lepiej by mi było zamieszkać w mieście ale ja tam bym usechł jak roślinka.
Miło że się podoba
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 10:32, 10 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękna okolica i ten układ działki bardzo ciekawy, zmusza do wysiłku, ale jaki efekt będzie


Okolica jest rzeczywiście klimatyczna a teren zmusza do wysiłku Efekt będzie tak myślę zadowalający
____________________
Paweł - Ogród pod górą
babka 13:42, 10 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
O ranyyyyy jak masz piękny ten teren!!!!!!!
Normalnie spełniasz sobie moje marzenia !! W takim właśnie miejscu chciałabym mieszkać ... że też jesteś taki młody a ja zajęta

Realizacja planów stawia przed Tobą olbrzymie wyzwanie ale zaczątek już jest i nie wątpię, że zrobisz z tego miejsca perełkę. Będę Ci kibicować z całych sił
A wiosną na piknik pod górą się wproszę Nie ma lekko, babki już się nie pozbędziesz
To kokoryczkę teraz chcesz czy na wiosnę przywieźć ?

PS. na który projekt się zdecydowałeś ??
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pawel_snopek 13:56, 10 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
babka napisał(a)
O ranyyyyy jak masz piękny ten teren!!!!!!!
Normalnie spełniasz sobie moje marzenia !! W takim właśnie miejscu chciałabym mieszkać ... że też jesteś taki młody a ja zajęta

Realizacja planów stawia przed Tobą olbrzymie wyzwanie ale zaczątek już jest i nie wątpię, że zrobisz z tego miejsca perełkę. Będę Ci kibicować z całych sił
A wiosną na piknik pod górą się wproszę Nie ma lekko, babki już się nie pozbędziesz
To kokoryczkę teraz chcesz czy na wiosnę przywieźć ?

PS. na który projekt się zdecydowałeś ??

Wiosną poproszę Tylko oby EM twój tego nie przeczytał Ale zapraszam na piknik kiedy tylko będziesz chciała i miała na to ochotę z taką babką to na koniec świata i dalej
Wybór padł na Pliszkę 5, będzie parę zmian ale to jest już pikuś, w poniedziałek lub we wtorek będę miał go już w domu.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Anda 14:48, 10 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wspaniale widoki. Taras z takimi widokami to juz cos Projekt tez swietny.
Jestes bardzo pozytywnie nastawiony do budowy. Tak trzymaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
pawel_snopek 15:05, 10 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Ewa fajnie że się tobie projekt podoba dość długo się zastanawiałem czego oczekuję od projektu a co chcę mieć w nim. Jest jeszcze takie coś jak fanaberia to też jest zagrożenie przy wyborze projektu. Muszę być pozytywnie nastawiony do budowy bo inaczej by było średnio ciekawie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
babka 17:29, 10 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Projekt marzenie ... ech ... Będzie pięknie !
Mąż nie musi o wszystkim wiedzie haaaa To jesteśmy umówieni na wiosnę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pawel_snopek 17:42, 10 wrz 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Oczywiście że jesteśmy
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies