Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 18:37, 14 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Paweł siewki pęcherznic o cytrynowych listkach będziesz chciał? Małe, ale szybko rosną. U mnie siewka róży ta w podwórku zakwitła dzisiaj kwitnie jak róża psia, ale ładna i zostawiam, albo przeniosę do lasu, albo dostanie kratkę i będę rozpinać na niejO orlikach pamiętam, jak dorwę chwilę to wyśle bo zaczynają przekwitać

Pęcherznic mam sporo dziękuję jak będziesz miała czas to wyślesz spokojnie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:14, 19 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Takie małe zakupy
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 16:30, 21 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Lato
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 16:32, 21 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 19:52, 21 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Lato masz cudne zwłaszcza rabata ze stipą superowa.
Martagonom coś mi zjadło pąki buuuchyba, że od przymrozku straciły?
Paweł teraz to chyba jeszcze poczekasz na orliki bo jestem znowu po powodzi w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaMS 21:02, 22 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Pawle Cudna działka, piękny ogród jaka przestrzeń, jak fajnie zróżnicowana
Piękne nasadzenia podkreślone żwirkiem i drewnianymi balami, będę częstym gościem, pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
pawel_snopek 20:30, 28 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Mnie znowu zalało rośliny już gniją i są zakopane w mule gliniastym schody podmyte kamień zamulony. Ratowałem w deszczu co mogłem
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Ogrodowy_Kal... 09:29, 04 lip 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
pawel_snopek napisał(a)
Mnie znowu zalało rośliny już gniją i są zakopane w mule gliniastym schody podmyte kamień zamulony. Ratowałem w deszczu co mogłem

To jest przykre, jak się człek napracuje, chwila i aura niweczy naszą pracę. Ale głowa do góry będzie dobrze.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 10:13, 04 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
O Matko bardzo współczuje, tyle pracy włożone żywioł zabiera Jedyne co mogę to podzielić się moim doświadczeniem. Przy roślinach zrób nakłucia ziemi widłami lub czymś cieniutkim by wprowadzić powietrze do korzeni, podlej( o zgrozo znowu woda, ale nie chodzi o dolanie tylko delikatne podlanie) woda utlenioną( rozcieńczałam buteleczkę na konewkę i takim roztworem lałam teren wokół roślin. Opryskaj rośliny i ziemię na choroby grzybowe. Sporo roboty, której nie widać, ale roślinom zdecydowanie pomogło przetrwać u mnie. Trzymam kciuki.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 12:50, 04 lip 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Najbardziej ucierpiały floksy akanty i cześć astilbe ale widzę że ona już się ogarniają po tym. Widzę też że hosty rosną jak szalone w takim bagnie co jest pocieszające na pocieszenie troszkę fotek ogrodowo urlopowych
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies