Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Powiadomienia o postach do nas w poszczególnych wątkach

Pokaż wątki Pokaż posty

Powiadomienia o postach do nas w poszczególnych wątkach

Judith 21:42, 07 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9913
No to mamy kolejny rekord: jest godzina 21.40, a w powiadomieniach posty z 17.40.
Czy ktoś czyta te zgłoszenia? Czy jest plan poprawy działania forum?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 08:04, 08 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Do moderatorów - jesteśmy w stanie (przynajmniej jakaś część) ponosić regularne wpłaty na obsługę tego forum. Jaki byłby to koszt miesięczny?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Magara 00:21, 09 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Napisałam jakiś czas temu do Danusi, odpisała mi tydzień temu. Że sama nie umie nic z tym zrobić (rozumiem w pełni), a Michał jest za granicą... Na tym korespondencja prywatna niestety się urwała.
Rozumiem, że Danusia jest osobą zajętą, ma wiele zawodowych i życiowych aktywności, które należy zrozumieć, ale sądzę, że forum jest i pozostanie już niestety bez wsparcia technicznego
Osobiście mnie to martwi i mocno zniechęca...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 09:17, 09 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
No trudno... Dzięki, ze napisałaś, a poinformowałaś Danusię, ze jesteśmy w stanie dorzucić się do kosztów prowadzenia forum?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 09:55, 09 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9913
Daga, mnie też zniechęca na maksa... Teraz trafiam na nowe wpisy właściwie przypadkiem...
Gdyby nie fakt, że nam zależy na kontakcie i go szukamy, to forum by umarło... Jego główną zaletą - poza możliwością prezentowania ogrodów i czytania rad - był żywy kontakt z innymi. Teraz to jest niemożliwe...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 10:39, 09 maj 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Może faktycznie jakoś na takiej zasadzie jak działa patronite udałoby się wesprzeć forum...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Mary 12:34, 09 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Kordina napisał(a)
No trudno... Dzięki, ze napisałaś, a poinformowałaś Danusię, ze jesteśmy w stanie dorzucić się do kosztów prowadzenia forum?

Wprowadzenie odpłatnego dostępu do forum to będzie gwóźdź do trumny. Jak się za coś płaci to się wymaga. Skończy się rezygnacją części osób. Jak po komunikacie Muska o wprowadzeniu odpłatności za Twittera.

Nie przypominam sobie żebym deklarowała dorzucanie się do kosztów prowadzenia forum. Nie wiem w czym imieniu to proponujesz i w jakiej kwocie?

Forum umiera przede wszystkim dlatego, że opuściła je Danusia i grupa osób, która bezinteresownie odpowiadała na pytania nowych osób, pomagała i prowadziła wątki tematyczne. Prawie nikt już tego nie robi.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kordina 17:41, 09 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem proszę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mary 21:05, 09 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Bożena,
Przeczytałam ponownie.
"jesteśmy w stanie dorzucić się do kosztów prowadzenia forum"
Kim są "my"? Zrozumiałam "my, forumowicze". Jeśli to ktoś inny to wyjaśnij proszę kto?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kordina 21:29, 09 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Nigdy nie mówiłam o odpłatnym dostępie do forum, jeśli tak uważasz znajdź gdzie o tym mówię.
Po pierwsze:
był taki dzień, gdzie nie działało forum i wtedy w kilka osób, nie pamiętam w którym wątku, wypowiadało się łącznie ze mną, że szkoda byłoby utracić to forum na zawsze i ewentualnie część forumowiczów wypowiedziała się, że chętnie zgodziłaby się na opłacenie domeny, co wychodzi ok 100-150 zł ROCZNIE, aby tylko to forum działało. Po paru godzinach czy jednym dniu forum ożyło.

Po drugie
część osób, aby forum działało poprawnie wyraziło chęć i ja również, żeby ze względu na problemy techniczne w jakiś sposób wesprzeć pracę moderatora i zadałam pytanie (cytuję):

"Do moderatorów - jesteśmy w stanie (przynajmniej jakaś część) ponosić regularne wpłaty na obsługę tego forum. Jaki byłby to koszt miesięczny? "

Sama byłam moderatorem na pewnym forum wiele lat z potrzeby serca i bezpłatnie, ale wiem ile to czasu i pracy potrzeba. Nikogo do niczego nie namawiam, ani nie wymuszam, nie wiem dlaczego poczułaś się urażona.

Mary napisał(a)

Kim są "my"? Zrozumiałam "my, forumowicze". Jeśli to ktoś inny to wyjaśnij proszę kto?


Ten kto będzie miał taką potrzebę i chęci w ramach pro publico bono. Dyskusję uważam za zakończoną.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies