Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

gusiarz 09:05, 01 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Hej Magdziu. To sem ja... Jak wizyta w OB? Doszła do skutku? Piękna pogoda wczoraj była, a my w domu siedzieliśmy. M chory a dziś pojechał na del. więc niestety nigdzie nie wybraliśmy się, szkoda. Marzą mi się góry jesienią...
A tak przy okazji...
Ten dereń jest szczepiony. Pieniek inny - góra inna. To dobrze czy żle?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Milka 13:38, 01 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zapewne już dotarłaś i pewnie te białe tulipany posadziłaś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kondzio 21:04, 02 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Lena 11:40, 03 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499


Mileno,bardzo dziękuję
Grembosiu ja prawie "krakowianka" jestem Kraków to moje miasto
Betysia jak zawsze radosna

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 11:43, 03 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga w O.B. nie byłyśmy ,bo choroby nas dopadły, ale juz jest oki
Irenko u nas jakaś posucha jeśli chodzi o białe tulipany - muszę do OBI skoczyć.Póki co mam 25sztuk białych ale chcę więcej Wsadziłam trochę czosnków ale i tak mam niedosyt
Kondzio miło że zaglądasz - ja do Ciebie też

Dziś u mnie deszczowo,pochmurnie ale ja lubię czasem takie dni

Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
AniaDS 16:47, 03 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Lenko, Twój ogród jest piękny i dobrze mu nawet w jesiennej odsłonie .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
mira 17:13, 03 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Lena ja kontynuuję wątek centrów ogrodniczych - jak widziałam jaki materiał pokazywała Danusia w zimozielonym to ja już nie mam centrum godnego polecenia
generalnie kupuję gdzie jestem i co złapię w przelocie - i taki potem jest ogród
do tej pory większośc kupowałam w Tarnowie generalnie w 3 miejscach na zasadzie - o jestem co tu by
a jak coś wiem i potrzebuję głównie iglaki i liściaste to Machowa przy A-4 za Tarnowem w kierunku na Rzeszów
tak jak Ty szukam dobrych jakościowo roślin, bo zachcianek to się już nakupiłam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
renatamama3 18:05, 03 paź 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Lenko ja 3 opakowania białych tulipanów pakowane po 7 szt kupiłam tydzień temu w Biedronce chciałam dokupić ale u mnie już brak może u Ciebie w Biedronce dostaniesz, widziałam jeszcze w LM.Sama się do LM wybieram tylko czekam aż M będzie coś potrzebował np.fugę do płytek to od razu cebule dokupię.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
gusiarz 21:11, 03 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Lenko Właśnie dostałam info od Ciebie Ja też lubię deszcz, ale nie dziś. Miałam mnóstwo załatwiania, po Krakowie zasuwałam i jakiegoś doła mam. Jak to mój M mawia: "Psio mi jest". Może jutro będzie lepiej.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Lena 21:32, 03 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Oj będzie lepiej - zdecydowanie Ja na polowanie białych tulipanów się jutro wybieram -bez względu na pogodę.
Renato dziękuję za namiary - u nas w Biedroneczce juz pusto,a najbliżej mam do OBI
mira bardzo dziękuję za namiary - to dość daleko od nas, więc pozostaje Małopolska bliżej Krakowa Ale kto wie,może mnie tam kiedyś wywieje
Aniu miłe co piszesz - ja zachwycam się Twoimi różami i wiedzą o nich

Parę fotek i zmykam






____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies