Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

gusiarz 20:50, 07 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Lenka, a czy zaraz za drzewami masz siatkę ogrodzenia, bo może zamiast tuj, to pnącze jakieś tam puścić?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
elf 21:35, 07 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
no właśnie zależy od tego kto za płotem ?? ja też ostatnio miałam ten dylemat. W poprzednich latach od strony drogi sialam przy siatce groszek i bardzo ładnie zasłanial na całe lato widoki ciekawskich.
Oglądałam Lenko twój ogród - piękny. zachwyciły mnie czosnki do tego stopnia że zamówilam sobie kilka na allegro pozdrawiam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
grembosia 23:28, 07 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Światło w tym zakątku robi duże wrażenie, tak jest pięknie.
Lenko, w wolnej chwili zajrzyj na Bioslone.pl, to w kwestii "Lekarz leczy, natura uzdrawia". Dla mnie to od kilku lat super się sprawdza, i na mojej dość sporej rodzince też.
Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
monteverde 00:12, 08 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 00:15, 08 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Lena napisał(a)
Sylwia,dokładnie - tylko popatrz na to zdjecie:



Ta "przejrzystość" mocno mnie denerwuje...
Brak tu konkretnego ,gęstego żywopłotu jako tła dla reszty!!!
Muszę to zdecydowanie zmienic - a cisy zanim urosną to ja siwa będę.Przeniosę je na "podkłady kolejowe" i będzie git!
Plan jest ,wiec przez zimę będę siły magazynować i do ataku wiosną


Najszybciej to parawan z traw,sama widziałam co się robi z gigantem miskantem
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
betysia 07:02, 08 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Lenus.....Bonjour slonko moje.....
...dziekuje slicznie i dziekuje ze jestes.....
sciskam, caluje i zostawiam...jak zawsze!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Lena 07:20, 08 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
grembosia napisał(a)
Światło w tym zakątku robi duże wrażenie, tak jest pięknie.
Lenko, w wolnej chwili zajrzyj na Bioslone.pl, to w kwestii "Lekarz leczy, natura uzdrawia". Dla mnie to od kilku lat super się sprawdza, i na mojej dość sporej rodzince też.
Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury.


Tak się zaczytałam od rana ,że dzieci do szkoły nie zdąże wyprawić
Artykuły o mitach w leczeniu bardzo mądre i logiczne. Jak chociażby mit o piciu wody w ilościach przekraczających możliwości organizmu. Nie raz się o to spierałam ,ale ludziom wystarczy "nakręcana"opinia ogółu-a to czysty marketing
Dziękuję
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 08:11, 08 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
O Betysiu witaj z ranka
Niebo piękne mam z wygladającym mizernie słońcem - idzie ponoć pogorszenie pogody - czyżby sezon grzewczy? Brrrr...
Zbyszku aż tak sie nie martwię Dziękuję za dobre słowa i miłego dnia życzę


Marzenko,Enya sąsiednia działka nie nasza - a siatka jest w zasadzie na równi z trawnikiem - cała działka jest wyżej niż sąsiednia ,a ogrodzenie w niższej części.
Sąsiedzi są w porządku Ale na zywo te prześwity nie wyglądają dobrze
Jestem zdecydowana na 99,9% na tuje szmaragd

Agnieszko tam jest tak sucho pod świerkami ,że niewiele rośnie.Nawet barwinek wysuszyło
Elf miło mi że zainspirowałam Cię do zakupu czosnków - nie pożałujesz -są wyjatkową ozdobą ogrodu - ja sadzę je od wielu lat
Aniu dla Ciebie

Martek tam musi być coś zimozielonego - mamy wykusz-jadalnię na tą stronę i trochę to krępujące jak siadamy do stołu i doskonale nas widać...nie żebyśmy byli mało towarzyscy - o nie! Wręcz odwrotnie
W sobotę posadziłam białe tulipany - każdą cebulkę do osobnej doniczki - wszak nornic u nas nie brakuje Jeszcze czosnków mam niedosyt!

Pozdrawiam wszystkich

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
popcorn 09:37, 08 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Lenko cudnie u Ciebie! W kwestii zywoplotu - moze tujki Smaragdy po prosty? One szybko rosna i taki maja zwarty pokroj... czosnkow niedosyt? Czy tez je masz w koszyczkach/doniczkach? Bo ja swoje kroje jak przesadzam czy dosadzam... i nowe tylko w koszyczkach teraz!
A biale tulipany - kazdy osobno? wow
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Lena 11:29, 08 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Karolinko no tak - piszę że to właśnie szmaragdy będą

A czosnków nie sadzę w koszyczkach - o nie - lubię je, bo swobodnie mogę sadzic wszędzie bez strachu,że nieproszony osobnik mi je połknie
Tulipanów nie sadziłam jakiś szokujących ilości ,więc dlatego się poświęciłam
Pozdrawiam

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies