Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

Lena 10:21, 29 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ale sie uśmiałam Aga - już ci mówiłam, że ja okna też posiadam - przyjeżdzaj śmiało!!!
Na depresję idelane - a ja mam ich sporo
Nic sie nie martw - weż tego derenia wykop,do donicy i do Łapczycy - porównasz i będziesz pewna!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Milka 11:11, 29 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
będzie idealnie z tymi tulipanami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gabriela 13:23, 29 wrz 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Magda, dopiero teraz widzę z ostatniego zdjęcia, że Ty masz ogród na trzech ( co najmniej) poziomach, to tak jak u mnie. Zdjęcie przebarwionej jesiennie hortensji z makiem niepowtarzalne, no bo kto to widział, żeby teraz maki kwitły, miałaś farta, a jemu coś się poprzestawiało.
No i ciiągle myślę o Twoich rozplenicach, jak u Ciebie zimują, to i u mnie będą musiały, czyż nie? Tylko jaka to jest odmaina?
Spadam zaraz do grabienia, po przemieleniu mojej byłej łąki.
Pozdrowienia zasyłam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
grembosia 23:49, 29 wrz 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Lenko, niesamowity ogród stworzyłaś u siebie. Coś niesamowitego, dech zapiera. I to są moje klimaty...
Chyba odalazłyśmy się w korcu maku. Musimy się wspierać do... doskonałości...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Lena 09:14, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Grembosiu tylko czemu Ty tak daleko mieszkasz?
Bardzo miłe co piszesz ,ale ja tej doskonałości chyba nigdy nie osiągnę - to wymaga mnóstwo pracy a ja działam w pojedynkę

Gabrysiu przyjedz do mnie, to dam ci moją rozplenicę-nie przemarza Ogród ma poziomy ale nieduże
Mam mnóstwo nieskończonych spraw, które dopóki nie będą zrobione to odbierają urok mojemu ogrodowi...a tyle mam w głowie planów

Irenko nie dotarłam wczoraj po tulipany ,ale na 100% kupię ,bo narazie mam 10...a biel wśród bukszpanów będzie cudna

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
gusiarz 10:11, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Niezły pomysł z tym wykopaniem derenia i porównaniem. Chyba tak zrobię. Mój M nic nie wie o ewentualnej pomyłce. Na razie nic mu nie mówię. Szczerze powiedziawszy to jedyne drzewo, które zasadził w naszym ogrodzie. Jak by się dowiedział, że to jeszcze nie to - ale by było gadania .

PS
Okna domyte na parterze - jeszcze góra mi została, ale oczywiście musiało padać
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
MilenaP 10:18, 30 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Lenka spaceruję po Twoim ogrodzie bardzo mi się podoba masz wiele ciekawych rozwiązań i wszystko takie zadbane.
____________________
Milena - zielonastrefa
mysza 16:28, 30 wrz 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Leno zachwyciły mnie czosnki zwłaszcza montanum i niezwykle piękne rozplenice.
Podobają mi się stopnie w ogrodzie .Kiedyś w gazecie wypatrzyłam zdjęcie ogrodu z poziomem górnym i dolnym .Często mojemu M.podsuwałam te obrazki pod nos, ale nie dał się przekonać . Szkoda ,teraz teren od domu jest z lekkim spadkiem .
Życzę aby poukładane plany ogrodowe zrealizowały się .Pozdrawiam

____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
grembosia 01:01, 01 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Lenko, ja mieszkam daleko od Ciebie, to gdzie to jest? Powiem tak: jeśli działam w chwaściorach to zawsze w pojedynkę, nikt mnie nie wspiera.
Mów co chcesz, dla mnie Twój ogród jest bajeczny. Tak trzymaj...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
betysia 06:41, 01 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Lenus....u mnie nadal jeszcze ciemno za oknem ( slonce tutaj wschodzi ok 1 godz pozniej niz u Was)... ale jakaz jasnosc, cieplo i kolory rozjasnily mi ten poniedzialkowy poranek.....

maczek wymiata....spozniony troszke ale jak cieszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lenus cudnego tygodnia zycze i sciskam mocno!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies