Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

anna_g 21:24, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję Iza Super ta fotka zimowa
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
sylwia_slomc... 21:47, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Basilikum napisał(a)
bylam dzis na cmentarzu odchwascic na grobie i jak wyrzucalam moje chwasty do kompostownika cmentarnego znalazlam tam taka hortensje


nie mam pojecia jak sie nazywa ale jest w bardzo dobrym stanie. Musze jej teraz znalezc miejsce w ogrodzie ale nie wiem gdzie

moze tu



tu jest dlugo cien, i moze by inne hortki, ktore i tak planowalam przesadzic tu dostadzc a przed hortki hosty?

Ty masz hortke z cmentarza, ja z kościoła z Grobu Pańskiego
Ale ten drugi obrazek drżenie serca u mnie wywołuje, super wyszło, będzie tego drewna po bokach więcej czy już koniec?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 12:49, 12 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Jeszcze tu dla Ani moj deren w roznych porach roku, musze jeszcze dzisiejsza fotke zrobic


____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 12:51, 12 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ty masz hortke z cmentarza, ja z kościoła z Grobu Pańskiego
Ale ten drugi obrazek drżenie serca u mnie wywołuje, super wyszło, będzie tego drewna po bokach więcej czy już koniec?

jaz cmentarza mam wiecej roslinek czasami ludzie takie okazy wyrzucaja. Weszlo mi juz w nawyk, ze do kompostownika zagladam

Drewna chyba nie bedzie wiecej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anna_g 14:23, 12 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Iza, bardzo dziękuję za fotki derenia. Tak zupełnie przy okazji zrób mu jeszcze takie z trochę bliższa Fajnie wygląda jako drzewko. Muszę nad tym moim pomyśleć na spokojnie, bo jak go już podetnę to tylko raz i "po ptokach". Czy ten Twój kwitnie?
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Basilikum 14:44, 12 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Aniu wlasnie leje jak z cebra wiec z fotek nici ale jak przestanie to zrobie. Na drugiej i trzeciej fotce widac jak kwitnie

i tu


to mi sie wlasnie w nim podoba, bo on w sumie o kazdej prze roku atrakcyjny jest. Wczesnie cieszy kwiatami, potem jest pieknie jasnozielony, tak, ze u mie na tle lasu fajnie wyglada, jesienia ma piekne wybarwienie a zima tez jest fajny


mam jeszcze jednego, bo on potrzebuje drugiego by owocowal i ten drugi jest krzaczkiem ale tez na drzewko bedziemy prowadzic, niech tylko Emusia pogonie do ciachania
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 14:50, 12 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
U Ciebie deszcz? Zazdraszczam. U mnie wczoraj pokropiło tylko. Nawet trawnik nie poczuł.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 16:13, 12 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
wczoraj tez kropilo, teraz ma troche popadac do poniedzialku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 16:33, 12 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
U mnie teraz kropi. Chciałabym, żeby popadało mocniej, bo obawiam się, że jeszcze doczekam się zabronienia podlewania w ogrodzie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anna_g 16:43, 12 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję Iza. Już wszystko wiem Fajnie że u Ciebie pada. U nas się tylko codziennie "zanosi" i ew. kończy na 5 minutowym deszczu. A bardzo jest potrzebny. Prognozy mówią, że dziś wieczorem i jutro... zobaczymy.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies