Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

hankaandrus_44 20:37, 12 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Forsycje u mnie jeszcze w pąkach, chociaż . kolor już widać.
W temacie szczepienia: Kiedyś podglądałam ojca przy szczepieniu drzewek, a potem sama zaszczepiłam zraz jabłonki na śliwce, Tata oczywiście odkrył moje zapędy, ale nawet pogłaskał i stwierdził, że nadaję się. Miałam wtedy 7 lat.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 20:42, 12 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu ja na szczescie mialam dzis Emusia ze soba. Wogole nie potrafie sie tym nozem poslugiwac jakos tak sie nagadali, ze on taki ostry, ze sobie babka sweter na brzuchu przeciela, ze znajac moje zdolnosci spanikowalam. Nic mi sie nie udawalo. Emus bedzie ciachal aja owijac i sadzic . Teraz musze sie nauczyc roze szczepic i bedzie git U mojej znajomej, rosnie taka piekna prawie dzika z otwartymi kwiatami jak u niej bedziemy to sobie ciachne i zaszczepie, moze sie uda.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 20:43, 12 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
i pare widoczkow
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
GorAna 21:44, 12 mar 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Iza, ale masz kwiecie
Ja mam zdecydowanie za mało ciemierników, muszę dokupić
Kaczki superaśne!
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basilikum 10:40, 13 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ciemirniki konieznie trzeba miec
No to mam baaardzo duzo czasu dla ogrodu. Öd poniedzialku przedszkola i szkoly zamkniete u nas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
galgAsia 10:50, 13 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
O, temat szczepienia mnie fascynuje, ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć na żywo, że już o próbach nie wspomnę. Wiem, że teoretycznie jest to proste, ale jak zawsze w takich przypadkach kluczowe jest doświadczenie i szczegóły
Fajne masz to szkolenie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
gobasia 14:36, 13 mar 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Basilikum napisał(a)
Ciemirniki konieznie trzeba miec
No to mam baaardzo duzo czasu dla ogrodu. Öd poniedzialku przedszkola i szkoly zamkniete u nas


U nas tez zamknięte....u mnie wprost przeciwnie zero czasu i dzieciarnia na glowie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Anda 15:43, 13 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
U nas też od poniedziałku szkoły i przedszkola zamknięte, aż do 19 kwietnia. A u Was jak długo?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gobasia 16:06, 13 mar 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Łał! tak długo ? u nas na 2 tygodnie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Anda 16:18, 13 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
gobasia napisał(a)
Łał! tak długo ? u nas na 2 tygodnie


Tak, aż do zakończenia ferii wielkanocnych. Ten wirus będzie sie rozprzestrzeniał przynajmniej rok, może i dwa. Teraz chodzi o spowolnienie rozprzestrzeniania sie go i przygotowanie szpitali. W Niemczech, jeśli wcześniej nie znajdzie sie na niego lekarstwo/szczepionka, zarażą sie ok. 60 do 70 % ludności.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies