Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

mira 22:39, 28 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Basilikum napisał(a)
Haniu wyczytalam u Kreßa w Newsletreze, ze okolo 1000 odmian jest
Emus tak sie wciagnal w ogrodnictwo, ze biegal z doniczkami i fotki robil i czytal w necie co jak rosnie cos tam sam w koszyk powkladal i mowil "Musze to miec"


Uważaj bo przejmie stery

cudowna wyprawa sledzę fotki i trzymam kciuki za przebiśniegi niech rosną, a żołte były ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:41, 28 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Basilikum napisał(a)



o raju ale cuda - co tam rośnie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:52, 28 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
aż dwa razy klikłam tak mnie zauroczyła ta wystawka
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
hankaandrus_44 23:05, 28 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Izuś, ja swojego zawsze chwaliłam przed sąsiadami, że uroda ogrodu to jego zasługa, i potem to już tak zmądrzał, że sam kwiatki kupował. Wiadomo, gospodarz wie lepiej!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mala_Mi 23:19, 28 lut 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Super, że eMuś się wciągnął w ogrodnictwo ..razem zawsze raźniej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
zawitka 10:02, 29 lut 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Co dwójka w ogrodzie to nie jedno i weselej i robota lepiej idzie.Cudne masz ciemierniki.Scieżka nad wodą to dopiero pomysł Pozdrów eMa
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basilikum 19:14, 29 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
galgAsia napisał(a)
Wycieczka cudna i tyyyle przebiśniegów w jednym miejscu - bajka
Ale koty na traktorze... One są zdolne do wszystkiego, te futrzaki

Koty rozrabiaja na calego, dzis M wystawil przed wejscie stare krzeselka. Pojechalismy przywiezc mebelki ogrodowe wracamy a koty na krzeselkach domu pilnuja
Ach kiedy me przebisniegi takie ladne kepki beda


pestka56 napisał(a)
Rośliny, to drobiazg ale, że twóojego M tak wessało !!!! Zazdroszczę Mój choć pomaga i stara się, to potrafi w ogrodzie rozdeptać najpiękniejszą roślinę i to nie koniecznie małą

Oj bardzo go wessalo juz nawet dosc duzo nazw roslin zna. Ostatnio klocil sie ze mna o oczary i to jak, ale na szczescie ja mialam racje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 19:21, 29 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Miro zolte ma w ofercie ale ja nie widzialam ani na rabatach ani na stolach do sprzedazy. On wysyla tez rosliny i mysle, ze naniektore trzeba sie zapisac, ma ograniczona ilosc.
Co w doniczkach dokladnie nie wiem chyba rojniki, zaraz poszukam fotk z lata. W kazdym badz razie nie byly na sprzedaz

Haniu ja tez chwale, moze to pomaga

Aniu oj tak razniej i wozi mnie na te wszystkie wycieczki i kopie w ogrodzie i wymysla wlasnie wynalazl ladne mebelki za grosze

Halinko Emus pozdrowiony sciezke oczywiscie on wymyslil Ciemierniki prawie wszystkie dostalam albo od sasiadki albo z gieldy wymiany roslin mam, kupilam tylko dwa
a za tydzien dostane sniezyce moja znajoma, ktora ma stoisko obok mnie na targu ma w ogrodzie i mnie obdaruje

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Magleska 19:38, 29 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
normalnie połowa forum teraz Ci ema zazdrości ja też

koty na traktorze -świetna fota ….i te kaczki wędrowniczki ,aż sama się do siebie śmieje -super fotki

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 19:57, 29 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Magleska napisał(a)
normalnie połowa forum teraz Ci ema zazdrości ja też

koty na traktorze -świetna fota ….i te kaczki wędrowniczki ,aż sama się do siebie śmieje -super fotki

Buziaki

hihi, no pracus jest straszny a ja musze mu dotrzymywac kroku
Kaczki musimy jakos uwiezic w jednym miejscu ale jeszcze nie mamy pomyslu. Na pewno bede miec mniej slimakow

Miro te same doniczki 7 sierpnia


____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies