Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Anda 18:41, 14 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33595
Sliczne zimowe kwiatuszki
Film muszę obejrzeć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 19:04, 14 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Lubię te mężowe filmiki...okolica piękna, można oddychać pełną piersią...Kwiatki dają radę w sniegu, fajnie go ożywiają. Pozdraeiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 19:17, 14 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Pierwsza odpaliłas wiosnę w styczniu, potem przysypało, a teraz znów Twoja pierwsza! Gratulacje. A film emusioiwy niesamowity, nadaje się do kroniki filmowej: jak to w tej Bawarii ładnie!

Walentynkowe pozdrowienia przesyłam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Napia 19:39, 14 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiosna w śniegu kwitną oczary, u Ciebie widać, że zima już naprawdę się kończy
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
gogo 22:41, 14 lut 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Iza, przegapiłam wątek, ale już się poprawiłam.
Super awatarek
Ja już chcę mieć wiosnę tak, jak u Ciebie.
Filmiki obejrzałam, mieszkasz w pięknym miejscu
Uszytki świetne
Marzę o oczarze, ale miejsca nie mam, będę podziwiać Twoje
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Agatorek 22:49, 14 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Basilikum napisał(a)
Lutowe kwiatki



A co to za kwiatek?

Filmik super. Okolica piękna, pola, lasy... a znasz może przyczynę wycięcia tego kawałka lasu? Coś będą budować?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basilikum 09:49, 15 lut 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Anda napisał(a)
Sliczne zimowe kwiatuszki
Film muszę obejrzeć


te zimowe najbardziej ciesza



Rumianka napisał(a)
Lubię te mężowe filmiki...okolica piękna, można oddychać pełną piersią...Kwiatki dają radę w sniegu, fajnie go ożywiają. Pozdraeiam.

u nas gory idolki, my w dolku mieszkamy to jest wlasnie w tych zimowych kwiatkach fajne, zeten snieg i moroz im nic nie robi, a one sobie dalej rosna
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 09:52, 15 lut 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
hankaandrus_44 napisał(a)
Pierwsza odpaliłas wiosnę w styczniu, potem przysypało, a teraz znów Twoja pierwsza! Gratulacje. A film emusioiwy niesamowity, nadaje się do kroniki filmowej: jak to w tej Bawarii ładnie!

Walentynkowe pozdrowienia przesyłam.


Haniu dziekuje za Walentynki
Emusiowi cos z tym filmem sie nie udalo, jakies efekty jeszcze chial dodac ale nie mogl potem tego zgrac. Musi jeszcze cwiczyc.




Napia napisał(a)
Wiosna w śniegu kwitną oczary, u Ciebie widać, że zima już naprawdę się kończy

a kysz akysz niech juz zmyka
dzis bylo jeszcze -12 w nocy ale juz ma sie ocieplac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MiluniaB 09:58, 15 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Ranniki w śniegu dobrze się trzymają, ale pewnie by chciały ciepłych promyczków słońca U mnie pojedyńcze sztuki wschodzą - cierpliwie czekam. mam wrażenie, że ten śnieg jeszcze trochę poleży
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Basilikum 09:59, 15 lut 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
gogo napisał(a)
Iza, przegapiłam wątek, ale już się poprawiłam.
Super awatarek
Ja już chcę mieć wiosnę tak, jak u Ciebie.
Filmiki obejrzałam, mieszkasz w pięknym miejscu
Uszytki świetne
Marzę o oczarze, ale miejsca nie mam, będę podziwiać Twoje


zapraszam na podziwianie
latem w Jaworze kolo sklepu naL widzielismy taki ladny oczar ale juz nie mielismy miejsca w aucie, no i dopiero co posadzlismy Arnolda. Ale teraz jak mi jakisladny w dobrej cenie w lapki wpadnie to jeszcze jeden dokupie




Agatorek napisał(a)


A co to za kwiatek?

Filmik super. Okolica piękna, pola, lasy... a znasz może przyczynę wycięcia tego kawałka lasu? Coś będą budować?


to rannik

U nas w lasach grasuja korniki. Bardzo duzo sie teraz wycina, poprostu katastrofa. Na szczescie zaraz potem sadzi sie od nowa, zakilkadziesiat lat beda znow lasy. My nawet nie wiedzielismy, ze tam tyle wyciete, od dolu nie widac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies