Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 08:37, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Joann napisał(a)
Też jestem pod wrażeniem! Taka wisieńka na torcie ten trawnik u Ciebie



Też tak myślę dlatego warto się pomęczyć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:38, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
ajka napisał(a)
Dobra robota, a hakonki naprawdę duże, u mnie dopiero powoli co wychodzi.



Tam gdzie hakonki na patelni to właśnie już są takie a te w półcieniu dopiero coś tam wypuszczają...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasya 08:39, 14 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41927
Ale pieknie przygotowane, będzie trawnik jak marzenie
Tez tak chce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 08:42, 14 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Wiola, Twój ogród jest bardzo, bardzo dopracowany. Perfekcja w każdym calu. Z nowym trawnikiem, będzie prawie idealny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 08:46, 14 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Wiola, dawno u Ciebie nie byłam, a tu takie zmiany. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Odwaliłaś kawał solidnej roboty. Ja powiększam rabaty i też usuwam trawę i wiem co to znaczy. Jak widzę tą ogromną przestrzeń, którą zrobiłaś, to od razu bolą mnie plecy! Ciekawa jestem tej siatki na krety. Mam nadzieję, że będziesz wklejać zdjęcia z następnych etapów zakładania trawnika. Czekam na Twoje hakonki.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
sarenka 08:51, 14 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiola, czy pisałaś jaka powierzchnia będzie tego nowego dywanu trawnikowego?
Do tej pory zakładałaa trawnik wiosna czy jesienią?
Zastanawiam się nad swoim "trawnikiem" a raczej tym co jest...pędraki go zjaldy,słońce wypaliło,a i mech jak się okazuje słońce lubi bo na mojej patelni też jest...niby spróbuję go zreanimowac ( narazie jeszcze weertykulacji nie było bo ciągle.mokro) ale czy to się uda to nie wiem dam trochę czasu, zoabczymy jaki będzie w tym roku...
____________________
Magda W samym sloncu
Wiolka5_7 09:41, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Kasya napisał(a)
Ale pieknie przygotowane, będzie trawnik jak marzenie
Tez tak chce


Mam nadzieję
Na wjazdowej udał mi się zielony dywanik to i myślę,że tu również
Musisz dobie zrobić nowy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:42, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
antracyt napisał(a)
Wiola, Twój ogród jest bardzo, bardzo dopracowany. Perfekcja w każdym calu. Z nowym trawnikiem, będzie prawie idealny


Tak lubię mieć wszystko dopracowane to i ogród rownież
W tym roku mam zamiar w końcu w ogrodzie wypoczywać jak zrobię ten trawniczek tylko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:46, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
violaskom napisał(a)
Wiola, dawno u Ciebie nie byłam, a tu takie zmiany. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Odwaliłaś kawał solidnej roboty. Ja powiększam rabaty i też usuwam trawę i wiem co to znaczy. Jak widzę tą ogromną przestrzeń, którą zrobiłaś, to od razu bolą mnie plecy! Ciekawa jestem tej siatki na krety. Mam nadzieję, że będziesz wklejać zdjęcia z następnych etapów zakładania trawnika. Czekam na Twoje hakonki.


U mnie ciągle zmiany... lubię jak się dzieje...
Przyszła mi farba na altanę,więc kolejne prace już niebawem... tylko niech ta pogoda się poprawi...

Ja też jestem ciekawa tej siatki.. będę ja kladla na glebokość 10 cm i na to ziemię ...

Hakonki idą jak burza... ruszyły już wszystkie,tylko ciepełka im brak. Dzis dla odmiany śnieg z deszczem,eh...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
koliber 09:48, 14 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Czytam, że będziesz miała cuuudny trawniczek Zazdroszczę po cichu Ja trawnikiem się zajmę, gdy ogarnę całą resztę. Czyli nieprędko
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies