Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 18:26, 30 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
April napisał(a)
Wiola, u ciebie to dopiero kolory że aż oczy mrużę z zachwytu. Jeszcze chwila i zacznę się oblizywać Mogę się schować z tymi moimi fotkami


U mnie ogród w słońcu to i kolory się malują dzięki za pochwały Aprilku
A ja się zachwycam Twoim leśnym ogrodem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:28, 30 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Roocika napisał(a)


Cudna ta bukowa
Jestem ciekawa parocji


Też mi się podoba
Dzięki

Ja też jestem jej ciekawa czekam na wysyłkę i przebieram nóżkami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 20:38, 30 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiolu, świetny wybór, czekamy na fotki
Wiolka5_7 20:43, 30 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Martka napisał(a)
Wiolu, świetny wybór, czekamy na fotki


Też tak myślę
No sama jestem ciekawa co przyjdzie... fotki będą na pewno
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 22:48, 30 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Wiolka5_7 napisał(a)


Fajnie , że je kupiłaś ja już nie mogę się doczekać kiedy moje przyjdą z tego co czytałam na O.to ona długo właśnie liście trzyma...kolejny plus


Ja kupowałam od kogoś z allegro, ale nie wszyscy chcą wysyłać za granicę. Nie wiem czemu, płacę z góry i za transport więc w czym problem... Miałam jeszcze z jednej szkółki parę roślin w koszyku, ale moze dobrze że mi nie chcieli wysłać - bo pojechałam do Holandii i myślę, że kupiłam dużo ładniejsze sango kaku niż to co bym dostała.

Wiosną muszę jechać po magnolie i może jeszcze coś

Wracając do parocji to są takie rozkrzewione na 2-3 pędy, czyli jakbys dostała podobne to może nie będziesz musiała sadzić kilku na wielopienny egzemplarz?!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiolka5_7 07:21, 31 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
nicol21 napisał(a)


Ja kupowałam od kogoś z allegro, ale nie wszyscy chcą wysyłać za granicę. Nie wiem czemu, płacę z góry i za transport więc w czym problem... Miałam jeszcze z jednej szkółki parę roślin w koszyku, ale moze dobrze że mi nie chcieli wysłać - bo pojechałam do Holandii i myślę, że kupiłam dużo ładniejsze sango kaku niż to co bym dostała.

Wiosną muszę jechać po magnolie i może jeszcze coś

Wracając do parocji to są takie rozkrzewione na 2-3 pędy, czyli jakbys dostała podobne to może nie będziesz musiała sadzić kilku na wielopienny egzemplarz?!


To dobrze, że jesteś zadowolona...

Magnolię kup koniecznie,ja mam jedną ,ale jak bym miała miejsce kupiłabym kolejną...

Moje na zdjęciu wyglądały jak pojedyńcze patyki,stąd pomysł na zakup 3 szt. i posadzenie w jeden dołek
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 12:01, 31 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5170
Wiolu czy myślisz że taką małą ŚŚ ok 80 cm to też należałoby kupić ze trzy aby prowadzić na wielopniową, czy tak jK pisałaś ona wypuszcza pnie od korzeni i z czasem ma ich coraz więcej. Sąsiadka kupiła internetowo ładną zdrową sadzonkę ale jeden pień i nie wiem czy takie warto kupować. Czy Twoja pięknotka była z jednej sadzonki ?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Kasya 12:29, 31 paź 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
Mi się wydaje za jak się przycina to wypuszcza więcej od dołu
Ale dla niecierpliwych i szybszego efektu lepiej wsadzić ze 3 w 1 dołek
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Wiolka5_7 14:36, 31 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Wiaan napisał(a)
Wiolu czy myślisz że taką małą ŚŚ ok 80 cm to też należałoby kupić ze trzy aby prowadzić na wielopniową, czy tak jK pisałaś ona wypuszcza pnie od korzeni i z czasem ma ich coraz więcej. Sąsiadka kupiła internetowo ładną zdrową sadzonkę ale jeden pień i nie wiem czy takie warto kupować. Czy Twoja pięknotka była z jednej sadzonki ?


Moim zdaniem jeśli chcesz szybszy efekt to kup 3 szt.a jeśli Ci się nie spieszy to posadź 1 szt.

Moja była z jednej sadzonki raczej
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:37, 31 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Kasya napisał(a)
Mi się wydaje za jak się przycina to wypuszcza więcej od dołu
Ale dla niecierpliwych i szybszego efektu lepiej wsadzić ze 3 w 1 dołek


Też tak myślę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies