Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 16:00, 12 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Dziś szaro,buro i ponuro... Ostatnie kolorki w ogrodzie...


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 16:12, 12 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
U Ciebie mimo szarości na dworze i tak rabaty jeszcze kolorowe. Ślicznie . To molinie tak świecą? Mnie variegata coś nie lubi. W słońcu marna a w cieniu aż tak pięknie nie łapie kolorku.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 16:26, 12 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Margerytka40 napisał(a)
U Ciebie mimo szarości na dworze i tak rabaty jeszcze kolorowe. Ślicznie . To molinie tak świecą? Mnie variegata coś nie lubi. W słońcu marna a w cieniu aż tak pięknie nie łapie kolorku.


Jeszcze kolorki jakieś są
Dzięki za pochwały

Tak to molinie... Po prawej Variegata a po lewej tegoroczne Heidebraut...uwielbiam je
Moje molinie rosną na pełnym słońcu super. Hm nie wiem czemu Twoje kapryszą.Ja swoich w ogole nie podlewam i rosną super
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 21:26, 12 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
szkoda, że te ogrodowe kolory znikają tak błyskawicznie! a mogłyby tak 15 grudnia dopiero..... fajnie, że kupiłam molinie na rozmnożenie, widać że to piękna ozdoba do późnej pory jesiennej.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
SlonecznyOgrod 22:03, 12 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ostatnie kolorki jesieni, no niestety teraz ten najgorszy czas nadchodzi Ale i tak masz ładnie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sylwik69 19:18, 14 lis 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Przepięknie Wiola właśnie zakupiłam 4 odmiany rdestów a latem molinie i to napawa mnie nadzieją,że i ja stworzę tak piękne jak u Ciebie rabaty
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Juzia 08:26, 15 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
Wiolka5_7 napisał(a)


Dzięki Juzia
Trzymam kciuki! doczekasz się

Ja swoje planuję zimować w donicach,ciekawe jak to zniosą ?


Obym się doczekała, bo już raz próbowałam z jakąś żółtą odmianą i nie przeżyły

Ja będę trzymać kciuki za twoje donicowe, bo też bym chciała mieć coś sprawdzonego w donicach... a tak co roku muszę zmieniać. Nie lubię.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Wiolka5_7 08:57, 15 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
nicol21 napisał(a)
szkoda, że te ogrodowe kolory znikają tak błyskawicznie! a mogłyby tak 15 grudnia dopiero..... fajnie, że kupiłam molinie na rozmnożenie, widać że to piękna ozdoba do późnej pory jesiennej.


No szkoda... Nie lubię jak jest szaro,buro i ponuro... Niech minie tylko ten listopad a grudzień to już nastrój i dekoracje świąteczne...

Molinie to piękne trawki,jak bym miała miejsce to bym więcej posadziła...
Będziesz zadowolona
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:58, 15 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ostatnie kolorki jesieni, no niestety teraz ten najgorszy czas nadchodzi Ale i tak masz ładnie


No niestety ostatnie kolorki w ogrodzie i ten najgorszy czas do grudnia... Musimy wytrzymać ,oby do grudnia,potem to już świąteczny nastrój i dekoracje
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:00, 15 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
sylwik69 napisał(a)
Przepięknie Wiola właśnie zakupiłam 4 odmiany rdestów a latem molinie i to napawa mnie nadzieją,że i ja stworzę tak piękne jak u Ciebie rabaty


Dzięki Sylwia
Będziesz zadowolona z rdestów
Kwitną nieprzerwanie od lata do teraz ...Z molinii też będziesz zadowolona,na pewno będzie pięknie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies