Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

mrokasia 23:14, 18 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Fajnie te trzmieliny grają z brązowymi trawkami.
Graby będą miały idealną miejscówkę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
wojtas2101 23:45, 18 maj 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Ładne graby kolumnowe nie będzie za zielono na tle thuji. Dobrze że idziesz w liściaki , wszędzie tylko smaragdy i trawnik.... masakra.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Wiolka5_7 09:29, 19 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
mrokasia napisał(a)
Fajnie te trzmieliny grają z brązowymi trawkami.
Graby będą miały idealną miejscówkę.

Dzięki Mrokasiu Też mi się podobają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:32, 19 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
wojtas2101 napisał(a)
Ładne graby kolumnowe nie będzie za zielono na tle thuji. Dobrze że idziesz w liściaki , wszędzie tylko smaragdy i trawnik.... masakra.

Dzięki
Graby nie będą się zlewać z tujami , bo tuje będę cięła ,na 2,50 m a graby puszczę wyżej....chciałam te zielone drzewa, bo z boku mam bordowe buki a w rogu planuję żółtą glediczję Sunburst
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 15:11, 20 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Graby posadzone i podgolone



Widoki ogólne z altany


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 20:20, 20 maj 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mi także bardzo się podobają Twoje uporządkowane rabaty,a kolumnowe drzewa dodają im elegancji.Rabatka z trzmielinami super,też o takiej marzę trawnik u mnie także w opłakanym stanie,podlewanie nic nie daje
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Wiolka5_7 21:02, 20 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
sylwik69 napisał(a)
Mi także bardzo się podobają Twoje uporządkowane rabaty,a kolumnowe drzewa dodają im elegancji.Rabatka z trzmielinami super,też o takiej marzę trawnik u mnie także w opłakanym stanie,podlewanie nic nie daje

Dzięki Sylwio
Drzewa kolumnowe to moje ulubione
To musisz zrobić sobie taką rabatkę z trzmielinkami
Mój trawnik nie był podlewany w tą suszę, bo muszę go założyć od nowa....ale po deszczach myślę, ze się pozbiera narazie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 22:45, 20 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Violu powoli i trawnika sie dorobisz. Masz piekne rabaty, wiec nastepnie trawnik.
Zasiac od nowa podlewac i kazdego roku dbac o wyglad. Moj ma 4 lata opiekuje sie nim eM wiec to nego zasluga pielęgnację ma opanowana do perfekcji ja dbam o reszte.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
livia16 00:48, 21 maj 2018


Dołączył: 16 kwi 2018
Posty: 51
Witaj
Świetny ogród! Bardzo mi się podoba w tej nowej odsłonie. Dziś przeczytałam tylko początek wątku, bo późno się zrobiło, ale jutro na pewno wrócę
I pewnie będę miała sporo pytań

Ile minęło czasu od metamorfozy z ogrodu japońskiego na nowoczesny? Marzę o takim efekcie i zastanawiam się po jakim czasie powstaje taka masa roślin..
(jeśli już pisałaś o tym, to przepraszam, pewnie nie dotarłam do tego fragmentu jeszcze).

Pozdrawiam i będę kibicować
____________________
Jak powstaje ogródek u livii
Margerytka40 06:52, 21 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolu gdybyś zobaczyła mój trawnik ,też zostawiam go na koniec bo teraz przechodzi ciężką próbę. Mało,że zachwaszczony to do tego same placki bo zostają miejsca po starych rabatach.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies