Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 11:05, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
sarenka napisał(a)

Dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:08, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ziemie starannie przygotowywałaś, pamiętam to brawo

Czosnków też muszę dosadzić, mam też te białe bardzo wysokie nie wiesz czasami czy to Mount Ewerest?

Warto było się pomęczyć
W przedogródku też jest super zeimia,bo czarnoziem jeszcze przed O.

Ja tak obstawiam , że te moje to właśnie M.E. bo kupowałam je w Biedrze. Extra są, jak będą w B.to muszę kupić na drugą hortensjową.Uwielbiam czochy z grubymi łodygami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 11:30, 24 maj 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Wiolu, trawniki pokazowe. Cieszą oczy, aż miło patrzeć. Pamiętam jak je zakładałaś, przyłożyłaś się wtedy i są efekty.
Reszta ogrodu też wspaniała. Widać zamiłowanie do porządku i dbałości o rośliny.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wiolka5_7 11:46, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
basia3012 napisał(a)
Wiolu, trawniki pokazowe. Cieszą oczy, aż miło patrzeć. Pamiętam jak je zakładałaś, przyłożyłaś się wtedy i są efekty.
Reszta ogrodu też wspaniała. Widać zamiłowanie do porządku i dbałości o rośliny.
Pozdrawiam.


Tak Basiu trawniki cieszą oczy bardzo
no ale tyle pracy co było włożone w ich założenie to się chociaż odwdzięczają teraz też wymagają najwięcej zachodu w pielęgnacji,ale warto dla efektu

To prawda lubię mieć ogród zadbany jest nieduży więc w miarę go ogarniam ,chociaż chwasty są zawsze szybsze

Dzięki za pochwały
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DariaB 11:57, 24 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Trawniczek piękny jak zawsze ja wczoraj dorwałam w ogrodniczym dwie maluśkie sadzonki hakone, najgorsze, że tam gdzie je posadziłam jest ta wstrętna glina, ale wykopałam duży dołek, wywaliłam glinę, dałam dobrej ziemi i kompostu i mam nadzieję, że się przyjmą.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiolka5_7 12:52, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
DariaB napisał(a)
Trawniczek piękny jak zawsze ja wczoraj dorwałam w ogrodniczym dwie maluśkie sadzonki hakone, najgorsze, że tam gdzie je posadziłam jest ta wstrętna glina, ale wykopałam duży dołek, wywaliłam glinę, dałam dobrej ziemi i kompostu i mam nadzieję, że się przyjmą.


Dzięki
Jak wymieniłaś ziemię to na pewno się przyjmą w tym roku mogą nie powalać ale za rok już powinny bujnąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:05, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Przyszły kupione 2 raz lilaki Dark purple. Niebo a ziemia w porównaniu do poprzednich sadzonek.
Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu
Piękne są



A to moje kwitnące teraz lilaki Palibin, ale pachną




____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rojodziejowa 17:07, 24 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8525
Wiolka5_7 napisał(a)
Przyszły kupione 2 raz lilaki Dark purple. Niebo a ziemia w porównaniu do poprzednich sadzonek.
Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu
Piękne są




Wiolu a mają różne odmiany? Dasz namiar?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiolka5_7 17:27, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Rojodziejowa napisał(a)


Wiolu a mają różne odmiany? Dasz namiar?
Tak mają Zobacz sobie www.futuregardens.pl
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gosialuk 17:35, 24 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Piękne krzaczki. I ile już kwiatów mają.
U mnie jak u Dagi siewki werbeny mikrusie się pokazały, w dodatku nie wiem czy to werbena patagońska czy hastata mi się tam wysiała. Podobno cierpliwość cnotą ogrodnika.
Trawniczek jak marzenie, też pamiętam szykowanie ziemi pod wysiew trawy. A hakonki uwielbiam, a one nie bardzo u mnie chcą rosnąć. Chyba zbyt gliniastą mam jeszcze ziemię.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies