Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 11:55, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Margerytka40 napisał(a)
A ja chyba ze swoją All Gold się pożegnam. No coś mnie za bardzo na oczy się rzuca. Ja mam bardziej spokojne kolory w całym ogrodzie i chyba dlatego taka jedna plama żółtego mnie drażni. U Ciebie fajnie one współgrają z resztą


U szkoda... Ja ją lubię ,fajna jest limonkowa,no ale ja lubię mocne kolorki
Mam ją tylko w przedogródku w sumie,bo gdzie indziej patelnia i się nie nadaje
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kawa 12:23, 01 cze 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
też mam rabatę wejściową od wschodu i hakone mi dobrze na niej rosły ale słońca nie mam tam zbyt wiele bo brzozy sąsiada porosły i zabrały słonko

muszę przerobić tą rabatę po raz 3 i nie wiem jak
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Judith 13:15, 01 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Margerytka40 napisał(a)
A ja chyba ze swoją All Gold się pożegnam. No coś mnie za bardzo na oczy się rzuca. Ja mam bardziej spokojne kolory w całym ogrodzie i chyba dlatego taka jedna plama żółtego mnie drażni. U Ciebie fajnie one współgrają z resztą

A masz już chętnego/chętną na All Gold? Bo jakby co, to ja chętnie sie zaopiekuję
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 13:38, 01 cze 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judith napisał(a)

A masz już chętnego/chętną na All Gold? Bo jakby co, to ja chętnie sie zaopiekuję


Jeszcze myślę czy ją eksmitować czy nie. Jak coś pierwsza się dowiesz . I tak teraz trochę szkoda jej ruszać. Jeszcze jak tylko tak raz dwa przesadzić to może ale podróż mogłaby odchorować.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Judith 14:34, 01 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Margerytka40 napisał(a)


Jeszcze myślę czy ją eksmitować czy nie. Jak coś pierwsza się dowiesz . I tak teraz trochę szkoda jej ruszać. Jeszcze jak tylko tak raz dwa przesadzić to może ale podróż mogłaby odchorować.

ok
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magleska 19:38, 01 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Wiolka5_7 napisał(a)


Ok priv

ja też poproszę

nadrobiłam ,poczytałam -podziwiam nadal i ciągle
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 19:50, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Magleska napisał(a)

ja też poproszę

nadrobiłam ,poczytałam -podziwiam nadal i ciągle


Madziu buziaki dla Ciebie
Już piszę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 19:57, 01 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Dziewczyny, ja właśnie przesadzałam i dzieliłam moją All Gold i już ciężko. Liście pozwijane, pewnie spora ich część przyschnie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 20:13, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
April napisał(a)
Dziewczyny, ja właśnie przesadzałam i dzieliłam moją All Gold i już ciężko. Liście pozwijane, pewnie spora ich część przyschnie.
Też myślę, że na hakonki to już za późno... Ja te Aureole do tego kotła co dzieliłam to też trochę było późno, bo sporo źdźbeł uschło. Teraz już bym nie dzieliła hakonek bo są za wielkie.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 23:28, 01 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiolka5_7 napisał(a)


Zabawka do wąsów świetna, Wiolu, jak u Ciebie wszystko rośnie, czarujące obrazki. Nadrobiłam. Ta rabata z kocimiętką bardzo fajnie wygląda. Co masz z tyłu i jakie to trawy z przodu? Świetny efekt!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies