Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 20:49, 31 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Judith napisał(a)

Macra jest ciemniejsza w cieniu. Ja mam bardzo ciemną zieleń.
tak pewnie cień ma wpływ
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
LIDKA 21:00, 31 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7116
Margerytka40 napisał(a)


Jak będziesz chciaľa to przypomnij się w lutym, marcu. Żebym wiedziała


Asia na nadmiary hakony też się piszę. U mnie stacjonarnie nie ma.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Margerytka40 21:13, 31 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
LIDKA napisał(a)


Asia na nadmiary hakony też się piszę. U mnie stacjonarnie nie ma.


Musisz się przypomnieć wczesną wiosną bo nie wiem, czy będę pamiętać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magara 00:04, 01 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Wiolka5_7 napisał(a)


U mnie te wąsy to też rosną jak wściekłe, wypadało by obcinać co 2 tyg.maximum.
Najpierw cięlam nożycami do trawy,ale to szło powoli i wszystko mnie bolało potem wpadłam na pomysł cięcia szpadelkiem do kancików,bo mam obrzeża betonowe i szło dużo lepiej,ale chciałam jeszcze coś szybszego i nie wymagającego wysiłku.

Szukałam takiego sprzętu,ale żeby też nie był za miliony monet,bo używać będę rzadko...
No i znalazłam. Ta kosa jest stworzona do tych wąsów,bo ma obracana tą całą cześć na dole i się super manewruje

Powiem tak dla mnie ta mała kosa jest idealna ,bo mam małe 2 trawniki ok.150 m2. więc bateria starcza w sam raz na ok.30 min. Ona ma wbudowany akumulator.
A jeśli ktoś ma większy trawnik to polecała bym kupić z 2 akumulatorami , żeby sobie zmieniać.


Wiola, dzięki
Małżonek mi uświadomił, że kupił ostatnio taką małą podkaszarkę - może to właśnie też się nada? Muszę ją ogarnąć do swoich celów
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wiolka5_7 07:49, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Magara napisał(a)


Wiola, dzięki
Małżonek mi uświadomił, że kupił ostatnio taką małą podkaszarkę - może to właśnie też się nada? Muszę ją ogarnąć do swoich celów
spróbuj ta swoją podkaszarką. Ja na IG oglądałam takie filmiki jak tną te wąsy zwykłą kosą żyłkową
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
zawitka 08:28, 01 cze 2022


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Wiola daj namiar na tę podkaszarkę z nożykami miam bardzo starą zyłkową tyle lat i stoję przed faktem kupienia nowej Dzięki .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kawa 08:40, 01 cze 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Wioluś no cudne masz te trawska !

twoje hakonki w przedogródku wymiatają - jakie tam masz warunki jeśli chodzi o nasłonecznienie?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Wiolka5_7 11:33, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
zawitka napisał(a)
Wiola daj namiar na tę podkaszarkę z nożykami miam bardzo starą zyłkową tyle lat i stoję przed faktem kupienia nowej Dzięki .


Ok priv
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:38, 01 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Kawa napisał(a)
Wioluś no cudne masz te trawska !

twoje hakonki w przedogródku wymiatają - jakie tam masz warunki jeśli chodzi o nasłonecznienie?


No cudne Kamilko

Hakonki super rosną nie tylko w przedogródku przedogródek mam od wschodu czyli rano patelnia a po południu cień z domu . All gold jedynie mają cień z magnolii i z buka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 11:44, 01 cze 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A ja chyba ze swoją All Gold się pożegnam. No coś mnie za bardzo na oczy się rzuca. Ja mam bardziej spokojne kolory w całym ogrodzie i chyba dlatego taka jedna plama żółtego mnie drażni. U Ciebie fajnie one współgrają z resztą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies