Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Angelika95 14:40, 27 lis 2022


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 964
Cześć Wiolu, zima w Twoim ogrodzie jest piękna

Przypominam się u Ciebie z pytaniem w jakiej odległości od tui mogę posadzić miskanty i hortensje?


O już widzę, że odpisałaś w moim wątku, dziękuję serdecznie Twój ogród to jeden z tych na ogrodowisku, który jest całkowicie w moim stylu, wzór
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Wiolka5_7 19:12, 27 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Angelika95 napisał(a)
Cześć Wiolu, zima w Twoim ogrodzie jest piękna

Przypominam się u Ciebie z pytaniem w jakiej odległości od tui mogę posadzić miskanty i hortensje?


O już widzę, że odpisałaś w moim wątku, dziękuję serdecznie Twój ogród to jeden z tych na ogrodowisku, który jest całkowicie w moim stylu, wzór


Cześć Angelika!

Nie ma sprawy a za pochwały dziękuję ,bardzo mi miło powiem Ci nieskromnie , że teraz ogród i mi się podoba gonię tego króliczka cały czas...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 19:19, 27 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Pierwsza niedziela Adwentu



____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 21:00, 27 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81881
I już święta kolejne na karku, a przecież dopiero co były, kiedy ten czas tak leci.....ech.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 21:46, 27 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
sylwia_slomczewska napisał(a)
I już święta kolejne na karku, a przecież dopiero co były, kiedy ten czas tak leci.....ech.


Tak ten rok zleciał nie wiadomo kiedy, ech...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 10:32, 29 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Stroik zorganizowany, u mnie tylko zdążyły tylko światełka rozbłysnąć. Mikro-LEDowe, bo mają minimalne zużycie energii. Twoje świece w ogóle jej nie zużywają Czy to czerwone to jarzębina?
Wiolka5_7 13:55, 29 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Martka napisał(a)
Stroik zorganizowany, u mnie tylko zdążyły tylko światełka rozbłysnąć. Mikro-LEDowe, bo mają minimalne zużycie energii. Twoje świece w ogóle jej nie zużywają Czy to czerwone to jarzębina?


Dołożyłam jeszcze trochę pierdułek



A stroik prawie gotowiec, dołożyłam tylko nowe świece, jak co roku, gałązkę świerka, szyszki, ręcznie robione gwiazdki z cyframi i kilka ozdóbek...

Te czerwone korale to kupiłam sztuczne. Wykorzystam je także do dekoracji wianka na drzwi i donic od 3 lat kropla czerwieni u mnie od grudnia gości , lubię bardzo

A światełka LED też jakieś będą i u mnie ,bo lubię bardzo... W grudniu planuję więcej ozdób wyciągnąć i zrobić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 22:35, 29 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Pięknie jest, nie ma jak zachwyty wczesnymi etapami zimy Jakoś w marcu tych zachwytów już zwykle nie ma . Ogród wygląda zjawiskowo nie tylko wiosną, latem cyz jesienią.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiolka5_7 08:11, 30 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
nicol21 napisał(a)
Pięknie jest, nie ma jak zachwyty wczesnymi etapami zimy Jakoś w marcu tych zachwytów już zwykle nie ma . Ogród wygląda zjawiskowo nie tylko wiosną, latem cyz jesienią.
Niestety po tym pięknym widoku już tylko wspomnienie ... no cóż w końcu mamy jesień

Tak ogród jest atrakcyjny o każdej porze roku.

To prawda w marcu zimowe widoki już mnie nie zachwycają. A zasypany ogród 1 kwietnia jak był tego roku to już w ogóle
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 15:12, 30 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wiolka5_7 napisał(a)
A zasypany ogród 1 kwietnia jak był tego roku to już w ogóle


Mnie kiedyś zachwycił widok tulipanowych łanów w śniegowej pierzynce. Wyglądały nad wyraz malowniczo. Uszczerbku nie poniosły. Po stopnieniu śniegu stały na baczność.
Sroik bardzo klimatyczny. Czekam na Twoją grudniową inwencję twórczą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies