Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

mrokasia 11:26, 24 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
A mnie taka trzmielina podmarzła w zimie i jakoś nie może się pozbierać. Coś tam wypuściła, ale ma koronę wielkości męskiej pięści... Przesadziłam ją w bardziej słoneczne miejsce, zobaczymy.
Twoje wyglądają super . Fajne połączenie z brązowymi trawkami, białymi jeżówkami i szałwią .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
nicol21 12:14, 24 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Wiolka5_7 napisał(a)

Nawet fotkę zrobiłam wiadomo jeżówki jeszcze skromne,ale już mi się podoba



oo widzę żę i brązową trawę masz fajnie to wygląda z tymi jeżówkami. no i jakie porządne paliki do trzmielinek. ładne mają korony. no i nóżki piękne proste. moje też takei były w 2014, pozwoliłam im sie rozrosnąć ale jak za bardzo szły w długość to przycinałam. ja swoich w ogóle nie palikowałam.
po 2 jeżówki to lepie to będzie niż po jednej u mnie, ale 2 nie zmieszczę bo cisy na patyku tam hoduję
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiolka5_7 12:35, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20573
mrokasia napisał(a)
A mnie taka trzmielina podmarzła w zimie i jakoś nie może się pozbierać. Coś tam wypuściła, ale ma koronę wielkości męskiej pięści... Przesadziłam ją w bardziej słoneczne miejsce, zobaczymy.
Twoje wyglądają super . Fajne połączenie z brązowymi trawkami, białymi jeżówkami i szałwią .

Ja mam z tej żółtej żywopłocik i nie marznie,więc z tymi też mam nadzieję,ze bedzie ok...
Może masz tą japońską czy jakoś i ona właśnie przemarza...

Też mi się podoba to zestawienie,dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 12:40, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20573
nicol21 napisał(a)


oo widzę żę i brązową trawę masz fajnie to wygląda z tymi jeżówkami. no i jakie porządne paliki do trzmielinek. ładne mają korony. no i nóżki piękne proste. moje też takei były w 2014, pozwoliłam im sie rozrosnąć ale jak za bardzo szły w długość to przycinałam. ja swoich w ogóle nie palikowałam.
po 2 jeżówki to lepie to będzie niż po jednej u mnie, ale 2 nie zmieszczę bo cisy na patyku tam hoduję

Buchananii też mi się podoba
Tych trzmielinek ile ja się naszukałam,zeby takie ładne znaleźć...ale warto było i bardzo je lubię...
Paliki im dałam od razu jakie miałam bo takie chude nóżki mają a u ciebie to już piękne duże kule...

Jeżówki sadziłam po 2szt,zeby była duża kępa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 16:35, 24 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wiola fajnie to zestawiłaś stoję przed dylematem zamówienia 3 trzmielin,ale Pan ma tylko 90 cm wysokie,Twoje są chyba wyższe? brązowe trawki mi wymarzły a są świetne!!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
paulina_ns 17:34, 24 lip 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Fiu, fiu jakie zakupy mnie tu ominęły ślicznie u Ciebie, super zestawienia roślin pozdrawiam Wiolu, u nas dzisiaj upalnie trza ogród później podlać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Wiolka5_7 21:31, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20573
sylwik69 napisał(a)
Wiola fajnie to zestawiłaś stoję przed dylematem zamówienia 3 trzmielin,ale Pan ma tylko 90 cm wysokie,Twoje są chyba wyższe? brązowe trawki mi wymarzły a są świetne!!!

Moje mają coś ok.80cm ,więc twoje jeszcze wyzsze
Buchananni super...jak mi wymarznie będę dokupować
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:32, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20573
paulina_ns napisał(a)
Fiu, fiu jakie zakupy mnie tu ominęły ślicznie u Ciebie, super zestawienia roślin pozdrawiam Wiolu, u nas dzisiaj upalnie trza ogród później podlać

Dzieki jeszcze rabatę grabową w sierpniu trochę przerobię i będzie fajnie

Też podlewałam ogród

Odpozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
koliber 07:08, 25 lip 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Wiolka5_7 napisał(a)

Dzieki jeszcze rabatę grabową w sierpniu trochę przerobię i będzie fajnie

Też podlewałam ogród

Odpozdrawiam


Jak to podlewałaś??? To u Ciebie nie pada???

____________________
Zielona przestrzeń
Kasiolaaa 07:18, 25 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
i mi sie podoba ten carex śliczny w grupie posadzony robi przepiekna kompozycję hakonka oczywiscie tez mnie zachwyca i tak rozjasnia
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies