Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

kasiab 12:03, 26 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Jeju ale będzie pięknie już to widzę! Nie mogę się doczekać efektu ja znowu będę widziała dużo powiadomien to znak że są zdjęcia i się coś działo
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Johanka77 12:11, 26 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to się urobiłaś! Dzielna jesteś.
Ja dziś pieliłam po tych deszczach ... masakra.

Niestety u mnie jak głęboko bym nie oczyściła gleby, po roku i tak się wysiewa to draństwo z pól...
Po tekturze już ani śladu i zachodzę w głowę, jak temat ogarnąć.


Tam gdzie kora to ją przekopię i dam nową tekturę, ale tam gdzie żwir to nie mam pomysłu. Mogę jedynie dosypywać żwirku w nieskończoność .
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anbu 14:03, 26 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wiolka5_7 napisał(a)



Tutaj chcę rabatę z kamienia,taki kwadrat otoczony obwódką z cisa z dwóch boków i do tego świdośliwę Larmacką wielopniową ,kule z cisa i hakonechloa Albostriata



WOW będzie super. Kawał roboty wykonaliście
____________________
Ania Ogród Ani :)
Wiolka5_7 18:21, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
kasiab napisał(a)
Jeju ale będzie pięknie już to widzę! Nie mogę się doczekać efektu ja znowu będę widziała dużo powiadomien to znak że są zdjęcia i się coś działo

mam nadzieję,że będzie ładnie ale to mówię realizacja jesienią lub wiosną ostatecznie...więc trzeba poczekać
Najpierw na czerwiec planujemy zakupić 4 drzewa... 3 buki i 1 glediczję będzie się działo
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:30, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Johanka77 napisał(a)
No to się urobiłaś! Dzielna jesteś.
Ja dziś pieliłam po tych deszczach ... masakra.

Niestety u mnie jak głęboko bym nie oczyściła gleby, po roku i tak się wysiewa to draństwo z pól...
Po tekturze już ani śladu i zachodzę w głowę, jak temat ogarnąć.


Tam gdzie kora to ją przekopię i dam nową tekturę, ale tam gdzie żwir to nie mam pomysłu. Mogę jedynie dosypywać żwirku w nieskończoność .

Urobiłam to fakt,ale dziś już po bólu
Nic mi nie mów o chwastach,u mnie też wyłażą ciągle...ostatnio oplewiłam i dosypałam kory, mam nadzieję,że tak nie będą rosły

U Ciebie właśnie sieją się z pol chwasty,ech przekichane...u mnie niby wysoki żywoplot,a i tak te chwasty wyłażą...

Te chwasty to potrafią i na macie pod żwiren urosnąć,więc chyba pozostaje nam tylko plewienie,ech nie lubię tego robić....w korze to eszcze się plewi ,ale wyrywanie z kamienia już gorzej niestety...fajny patent z tą tekturą na jakiś czas
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:32, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
anbu napisał(a)


WOW będzie super. Kawał roboty wykonaliście

Mam nadzieję,że będzie super Aniu
Pracy było sporo,ale na szcĘcie najgorsze za nami ,cieszę się
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:16, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Roślinki szybko rosną... co nieco już widać w przyszłym roku powinno być już fajnie ... Oczywiście jeszcze brakuje kropki nad i czyli drzew,no i ukonczenie planowanych rabat ,ale już jest spoko

Luty 2019


Maj


Luty


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:25, 26 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Kwiecień


Maj




Lubię takie porównania,bo to mnie mobilizuje do dalszej pracy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 21:07, 26 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Super ja również uwielbiam takie porównanie nie mogę się doczekać porównań u siebie póki co mogę porównywać wielkie chwastowisko z totalna pustką i fazy wzrostu chwastów
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Aneta1309 21:45, 26 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Super wyszło, normalnie uwielbiam takie rabaty
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies