Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 18:02, 18 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Iwona100 napisał(a)
U mnie też tak dużo śniegu i wieje.Teraz o 18 jest już -8 stopni ,a odczucie jakby było -20 Dziś dostałam już nerwa na to zimno.


Niech już znika ten śnieg i robi się ciepło
Dziś wyszłam z domu do samochodu ,to myślałam,ze mnie porwie ta wichura
a zimny ten wiatr, ze nie wiem...masakra...ja grzeję się...nie wychodzę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 18:19, 18 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Ja wychodzę tylko z psami na chwilę. Ale wczoraj musiałam odśnieżyć alejkę i podjazd ,bo mężuś chory.Zrobiłam też "tunele" na podwórku dla psów w tym śniegu,bo moje psiaki są nieduże i ciężko im chodzić w tych zaspach. Ponadto przykleja im się ten śnieg do sierści,a szczególnie mojej suni Yorka i ciężko to potem zdjąć.Dlatego nie lubię ,jak jest dużo śniegu
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Wiolka5_7 18:25, 18 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Iwona100 napisał(a)
Ja wychodzę tylko z psami na chwilę. Ale wczoraj musiałam odśnieżyć alejkę i podjazd ,bo mężuś chory.Zrobiłam też "tunele" na podwórku dla psów w tym śniegu,bo moje psiaki są nieduże i ciężko im chodzić w tych zaspach. Ponadto przykleja im się ten śnieg do sierści,a szczególnie mojej suni Yorka i ciężko to potem zdjąć.Dlatego nie lubię ,jak jest dużo śniegu


Mój eM był z naszą psinką na podwórku i spacerze, a ja wyglądałam przez okno Małym pieskom cięzko w takich zaspach, natomiast nasza skakała przez te zaspy i nurkowała w nie...ale się uśmiałam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 18:59, 18 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Moja druga psina też lubi zabawy na śniegu i to bardzo,natomiast York Maja nie nadaje się na takie harce ,bo zaraz jest cała mokra, jakby wyszła z kąpieli i cała się trzęsie. Potem trzeba ją suszyć suszarką. Widok bawiącej się na śniegu Sary na pewno był fajny. Mnie tylko drażni ,że już 18 marzec,a tu tyle śniegu i zimno. Jak przeczytałam wcześniej u Ciebie ,że cięłaś już niektóre rośliny,to i ja wycięłam,ale tylko szałwię i dzwonki karpackie.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Wiolka5_7 19:16, 18 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Iwona100 napisał(a)
Moja druga psina też lubi zabawy na śniegu i to bardzo,natomiast York Maja nie nadaje się na takie harce ,bo zaraz jest cała mokra, jakby wyszła z kąpieli i cała się trzęsie. Potem trzeba ją suszyć suszarką. Widok bawiącej się na śniegu Sary na pewno był fajny. Mnie tylko drażni ,że już 18 marzec,a tu tyle śniegu i zimno. Jak przeczytałam wcześniej u Ciebie ,że cięłaś już niektóre rośliny,to i ja wycięłam,ale tylko szałwię i dzwonki karpackie.


Ja też nie chcę tego śniegu...powoli ma się ocieplać od jutra ja wycięłam tyle co i nic, a jakbym nawet więcej to jest tyle śniegu, ze mróz nie zaszkodzi...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 20:50, 18 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Ja zamówiłam róże z gołym korzeniem. Wcześniej na stronie szkółki pisali,że wysyłka będzie II połowa marca ,a teraz ,że kwiecień. Wszyscy czekają na ciepło.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Wiolka5_7 21:06, 18 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Iwona100 napisał(a)
Ja zamówiłam róże z gołym korzeniem. Wcześniej na stronie szkółki pisali,że wysyłka będzie II połowa marca ,a teraz ,że kwiecień. Wszyscy czekają na ciepło.

To dobrze, ze wyślą ci w kwietniu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 21:34, 18 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Też tak myślę.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
DorKa 08:09, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Bardzo dobrze ja muszę pilnować moje limki w garażu które wysłali w środku zimy Bez pomyślunku. Chociaż Pan od dereni bardziej rozgarnięty i nadal czeka z wysyłką . Wiola te derenie jaak pamiętasz to od Ciebie inspirka Kupiłam ich 6 szt IH. Ale zastanawiam się czy 6 sztuk w jednym rzędzie nie będzie za dużo ? Wiem, ze im więcej tym lepiej, bardziej ogrodowiskowo ale nie będzie wiało nudą ? Jak myślisz ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 08:28, 19 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
DorKa napisał(a)
Bardzo dobrze ja muszę pilnować moje limki w garażu które wysłali w środku zimy Bez pomyślunku. Chociaż Pan od dereni bardziej rozgarnięty i nadal czeka z wysyłką . Wiola te derenie jaak pamiętasz to od Ciebie inspirka Kupiłam ich 6 szt IH. Ale zastanawiam się czy 6 sztuk w jednym rzędzie nie będzie za dużo ? Wiem, ze im więcej tym lepiej, bardziej ogrodowiskowo ale nie będzie wiało nudą ? Jak myślisz ?

Ja mam posadzone 5 szt. i planuję poszerzyć rabatę i posadzić jeszcze kilka roślin, więc nie będzie nudno rabata bedzie atrakcyjna cały sezon...
Wiadomo same derenie i cyprysiki to będzie skromnie...tak mam w przedogródku i też mi się podoba
A na tej rabacie z 5 szt. będę kokosić bo będę widzieć tą rabatę cały sezon, więc chcę żeby się cały czas na niej działo
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies