Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

DorKa 08:34, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja mam posadzone 5 szt. i planuję poszerzyć rabatę i posadzić jeszcze kilka roślin, więc nie będzie nudno rabata bedzie atrakcyjna cały sezon...
Wiadomo same derenie i cyprysiki to będzie skromnie...tak mam w przedogródku i też mi się podoba
A na tej rabacie z 5 szt. będę kokosić bo będę widzieć tą rabatę cały sezon, więc chcę żeby się cały czas na niej działo


wydawało mi się ,że ich mniej u Ciebie.. Mnie same derenie z cyprysikami też się podobają i chyba nawet na takiej długości będą wyglądać uporządkowanie i elegancko. Um mnie też będą na rabacie widocznej z tarasu. Masz rację posadzę całą 6 najpierw z cyprysikami a potem zobaczymy. Będzie potrzeba to coś dosadzę
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 09:09, 19 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
DorKa napisał(a)


wydawało mi się ,że ich mniej u Ciebie.. Mnie same derenie z cyprysikami też się podobają i chyba nawet na takiej długości będą wyglądać uporządkowanie i elegancko. Um mnie też będą na rabacie widocznej z tarasu. Masz rację posadzę całą 6 najpierw z cyprysikami a potem zobaczymy. Będzie potrzeba to coś dosadzę


Danusia dosadzała pomiędzy cyprysiki brązowe trawki, a mozesz też posadzić pomiedzy np. Szalwię omszoną fioletową.

Ja planuję przed dereniami kolejno... liatry fioletowe i jezowki Raspberry truffle, red baron , kule z bukszpanu i hakonechloa Aureola... a wiosną będą tulipany
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 09:16, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)


Danusia dosadzała pomiędzy cyprysiki brązowe trawki, a mozesz też posadzić pomiedzy np. Szalwię omszoną fioletową.

Ja planuję przed dereniami kolejno... liatry fioletowe i jezowki Raspberry truffle, red baron , kule z bukszpanu i hakonechloa Aureola... a wiosną będą tulipany

ślicznie będzie szałwia nie bardzo bo zaraz obok będzie kocimiętka pomiędzy kulkami z ML . Ale coś wybiorę dzięki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 09:29, 19 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
DorKa napisał(a)

ślicznie będzie szałwia nie bardzo bo zaraz obok będzie kocimiętka pomiędzy kulkami z ML . Ale coś wybiorę dzięki


Dzięki, mam nadzieję

Aha, to możesz coś posadzić z tych roślin co ja albo coś wymyślisz jeszcze
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 09:57, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)


Dzięki, mam nadzieję

Aha, to możesz coś posadzić z tych roślin co ja albo coś wymyślisz jeszcze


już zapisałam w kajeciku Twój układ
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 10:05, 19 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
DorKa napisał(a)


już zapisałam w kajeciku Twój układ


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anitka 08:35, 20 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
A ja myślałam, że u mnie dużo śniegu do póki zdjęć u ciebie nie zobaczyłam. Będę wypatrywać glediczji u ciebie, chyba, że się jeszcze plan zmieni
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Wiolka5_7 09:58, 20 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Anitka napisał(a)
A ja myślałam, że u mnie dużo śniegu do póki zdjęć u ciebie nie zobaczyłam. Będę wypatrywać glediczji u ciebie, chyba, że się jeszcze plan zmieni


Ech już nie mogę patrzeć na ten śnieg, dzisiaj w dodatku pochmurno i pruszy śnieg...na 100 % glediczja jeśli uda mi sie kupić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 10:22, 20 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
U mnie też cały czas leży śnieg, jak w środku zimy. Na razie nie widać żeby topniał. Masakra
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
DorKa 12:37, 20 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny jeszcze parę dni i wszystko buchnie wielkim hukiem Pozdrawiam wiosennie!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies