Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 06:28, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
amatorodniczka napisał(a)
Wiolu u Ciebie dyskusja cebulowa (ja kupiłam tylko czosnki białe)..
A u mnie dylematy rabatowe, zajrzyj swoim bystry okiem jak masz czas

Pozdrawiam

No tak dyskusja,bo w październiku trzeba sadzić
Czosnki są super, też białe kupiłam w mixie

Wpadnę

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 06:33, 13 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No Wiolu u Ciebie jak się dzieje to już z grubej rury
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasia_CS 09:02, 13 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Nono, z podjazdem i trawnikiem już będzie już total odlot, ogród będzie kompletny

Ja z tulipanami już nie szaleje, może coś wpadnie w ręce na wyprzedaży-co prawda kupiłam candy prince i dollsy w 1 rzucie, ale mam już całkiem sporo tulipkow w ziemi-nic mi ich nie wyjada, więc o tyle mam dobrze emperorow też już trochę w glebie nazbierałam, pewnie się rozmnożyły, więc nie dokupuje, bo i miejsc do obsadzenia niezbyt wiele.

A i chętnie bym poznała źródło Twoich zakupów lilakowych. Derenie IH też masz stamtąd?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Wiolka5_7 22:02, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Margerytka40 napisał(a)
No Wiolu u Ciebie jak się dzieje to już z grubej rury


Lubię takie akcje
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:05, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Kasia_CS napisał(a)
Nono, z podjazdem i trawnikiem już będzie już total odlot, ogród będzie kompletny

Ja z tulipanami już nie szaleje, może coś wpadnie w ręce na wyprzedaży-co prawda kupiłam candy prince i dollsy w 1 rzucie, ale mam już całkiem sporo tulipkow w ziemi-nic mi ich nie wyjada, więc o tyle mam dobrze emperorow też już trochę w glebie nazbierałam, pewnie się rozmnożyły, więc nie dokupuje, bo i miejsc do obsadzenia niezbyt wiele.

A i chętnie bym poznała źródło Twoich zakupów lilakowych. Derenie IH też masz stamtąd?


O tak nareszcie będzie tak jak być powinno jeszcze kiedyś nawadnianie zrobić

Ja mam 2 odmiany tulipanów kupione ...reszta w ziemi,ale nie wiem co z tego wyrosnie...

Emperory na pewno się rozmnozyły

Priv
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 22:57, 14 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jadę w poniedziałek po tulipki, a początku października chcę sadzić żeby uniknąć pracy w ziemi w zimnie. W zeszłym roku sadziłyśmy z mamą w listopadzie i straszliwie zmarzłam. Nic przyjemnego...
____________________
Helen 08:07, 15 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
effka napisał(a)
Jadę w poniedziałek po tulipki, a początku października chcę sadzić żeby uniknąć pracy w ziemi w zimnie. W zeszłym roku sadziłyśmy z mamą w listopadzie i straszliwie zmarzłam. Nic przyjemnego...

Znam to, ja dwa lata temu sadzilam w grudniu. Wszystkie wzeszły, pięknie kwitły, ale sadzenie nieprzyjemne.
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 09:09, 15 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
He, he, ja na podokiennej będę sadzić tulipany wiosną. Teraz nie dam rady tam wejść .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 09:40, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
effka napisał(a)
Jadę w poniedziałek po tulipki, a początku października chcę sadzić żeby uniknąć pracy w ziemi w zimnie. W zeszłym roku sadziłyśmy z mamą w listopadzie i straszliwie zmarzłam. Nic przyjemnego...


Ja też chyba będę niedługo sadzić,bo mam tych cebul sporo....a noce coraz zimniejsze...rano było +4,5 , brr...tylko najpierw to niech popada,bo mi ręką odpadnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 18:33, 15 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wiola ponieważ masz najładniejsze hakonki, doradż proszę jaka odmiana nadaje się do zestawienia z dereniem na wystawie południowej?zamęczam dziś całe forum
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies