Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 22:12, 28 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20580
Monia81 napisał(a)


Gosia pięknie to ujęła trawniczek miodzio, spisałam sobie nazwę trawki i podziwiam to Twoje piękno a na te bodziszki też poluję, jak na razie u mnie nie widziałam, ale może w końcu trafię... buźka


To prawda Moniu

Bardzo mi się podoba ten trawniczek, jest taki delikatny jak puszek można boso biegać Polecam

Bodziszek cudny ma kolorek, jeszcze piękniejszy niż na fotach z netu.... mój ulubiony kolorek
Trzymam kciuki ,zebyś trafiła, bo ja cały net przeszukałam i nic.... dobrze,że w szkółce mi się rafiły

Monia dzięki za miłe slowa, buziaki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mylka 10:00, 29 maj 2020


Dołączył: 02 lip 2015
Posty: 52
Pięknie. No petarda jakaś Spójnie zarówno w kompozycjach rabatowych jak i w nawierzchni, elewacji domu. Bardzo mi się podoba.

Wiele osób rezygnuje z bukszpanów na rzecz cisów. Czytałam że Ty tez wymieniłaś kule bukszpanowe na cisowe. Hmmm a ja sadzę nowe bukszpany. Ciągle liczę że ta ćma to jeszcze 1 lub 2 sezony i plaga bedzie mniejsza. Bo skąd wiadomo czy na cisy też nie spadnie jakaś zaraza? Mam wiele własnych sadzonek i żal rezygnować
____________________
Monika
ajka 10:03, 29 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4030
A właśnie, ta ćma to w całej Polsce jest? Moja teściowa w lubuskim ma pełno bukszpanów i nich ich nie atakuje, a mój eM nie bardzo chce ich, ze względu na tą ćmę.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Ania111 10:06, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Wiolka5_7 napisał(a)
Palibinki pięknie kwitną i pachną ba odległość, to była dobra zmiana







Jeżówka się spieszy



Koniec



Wiola ,

Piękne te trawki
Jaką to nazwa ???

____________________
Ania Spelnione marzenie
galgAsia 10:41, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
ajka napisał(a)
A właśnie, ta ćma to w całej Polsce jest? Moja teściowa w lubuskim ma pełno bukszpanów i nich ich nie atakuje, a mój eM nie bardzo chce ich, ze względu na tą ćmę.
A teściowa to jest pewna, że nie ma? Niestety, w lubuskim ćma też jest... Ona jest już chyba wszędzie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Juzia 11:15, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38768
galgAsia napisał(a)
A teściowa to jest pewna, że nie ma? Niestety, w lubuskim ćma też jest... Ona jest już chyba wszędzie...


U mnie nie ma. Póki co

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
galgAsia 11:46, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Juzia napisał(a)


U mnie nie ma. Póki co

To weź jakiś kordon sanitarny utwórz (teraz może być dosyć łatwo ), żeby się do Ciebie nie wprowadziła...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ajka 11:48, 29 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4030
galgAsia napisał(a)
A teściowa to jest pewna, że nie ma? Niestety, w lubuskim ćma też jest... Ona jest już chyba wszędzie...


Przynajmniej ja nic o tym nie wiem, nie widziałam, zdrowo wyglądają
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
eVka 11:59, 29 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ja wczoraj zauważyłam kolejny rzut ćmy, małe gąsieniczki niestety... Dzisiaj lub jutro będzie oprysk, choć w niedziele ma padać ale i tak opryskam.
____________________
eVka 12:00, 29 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Dzieje się, dzieje się...



I małe zakupki wczoraj.... a mówiłam,że już żadnych roślin nie kupuję ....
Kolejny raz jakoś nie mogę być słowna, ha ha
Udało mi się upolować ostatnie bodzszki Rozanne, w szkółce za rogiem...



Poszły na rabatę cisowo - hakonkowo - czosnkową



Pozdrawiam zaglądających, miłego dnia !

Extra, taras powstaje, szybciutko mąż zrealizował obietnice!!!
Co do zakupów, ja też miałam nic nie kupować ale coś tam czasami kupię
Pięknie, idealnie od Ciebie!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies