Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

SlonecznyOgrod 12:14, 19 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agata
Mało jestem na forum w tym roku i nie nadrobię już, ale cofnęłam się do sierpnia u Ciebie zdjęcia obejrzałam i jest na czym oko zawiesić, masz wesoły kolorowy ogród, bardzo ciekawy
No i ta ławeczka przepiękna i bardzo solidna, na pewno porządniejsza niż taka ze sklepu
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
AgataM 13:10, 22 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Napia napisał(a)






Piękny widok

Wieniec przepiękny, chyba przyjdę do Ciebie na korepetycje


Witaj Agnieszko Dziękuję
Miałam chwilę czasu i zrobiłam kolejny wianek, już z myślą o świętach Jeszcze wsadzę trochę wysokiego mchu i będzie gotowy.




____________________
AgataM Przedziwny Ogród
BasiaLT 11:37, 23 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No żeby zrobić wianek z żołędzi to trzeba mieć naprawdę cierpliwość. Wygląda pięknie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Dorota123 17:00, 23 lis 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wianek śliczny i widać, że dość pracochłonny, ale efekt super.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 16:15, 24 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne wieńce, ale miłorząb to gwiazdafajnie te białe chryzantemki ze stipą wyglądają



Dziękuję Sylwuś Cieszę się, że Ci się podobają Spróbuję nie zawieść przy kolejnych wiankach
Miłorzęby są cudownym drzewami. Już mam miejsce na kolejne, by wsadzić. Myślałam o połączeniu ich z jakimiś czerwonolistnymi. Tylko jeszcze nie wiem jakimi. Może coś podpowiesz?
Pozdrawiam cieplutko
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
eda 17:58, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super wianuszek ja się jeszcze zbieram
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
gogo 01:42, 26 lis 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Agatko, jesteś niesamowita, wianek z żołędzi cudny
Te Twoje ozdoby, czy "skromne", czy bogate zawsze niepowtarzalne
A w przepięknym, przez cały rok, ogrodzie idealnie pasują
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
AgataM 19:18, 28 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dorota123 napisał(a)
Śliczne jesienne kolory, a białe chryzantemy ze stipą świetnie się komponują. U mnie zaginęły te chryzantemy, ale i po macoszemu były traktowane. Teraz żałuję.


U mnie hryzantemy rosną pod balkonem. Sama się dziwię, że tworzą takie kępy. Myślę, że trawy przysłaniają korzenie i dlatego nie uzyskają.

Dzisiaj wreszcie wzięłam się za mycie mycie okien. Zostało mi jeszcze poddasze. Firanki też wyprane i wyprasowane Już wiszą. Pierwszy raz wypróbowałam kostki do zmywarki. Wrzuciłam ją do bębna z firankami i dodałam trochę proszku do prania. Efekt.... Są śnieżnobiałe,jak nowe. Po żadnych środkach takie nie były, mimo, że mam je kilka lat.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 07:58, 29 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
GorAna napisał(a)

Dziękuję, napewno posadzę gdzieś u mnie, bo bardzo ładna. Dopytam jeszcze miłorzęba. Sucho pod nim, czy w miarę?
Mam ochotę wyrzucić dwa nie najpiękniejsze szmaragdy i w ich miejsce dałabym ginko bilobę. Robiłam w tym roku z liści miłorzębu nalewkę na pamięć


Ogólnie u mnie jest piaszczysta ziemia. Pod miłorzębem rosną róże, hortensje, jeżówki,...i dają sobie radę. Wydaje mi się, że jest tam wystarczająco wilgoci. Poza tym miłorzęby mają inny system korzeniowy niż np brzozy. Pod nimi lepiej się sądzi rośliny.

Dzisiejszy poranek...







____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 08:03, 29 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904




____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies