Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 15:22, 01 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Na pierogi i bigos wystarczy

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 18:07, 02 lis 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Brawo
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AgataM 13:41, 05 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
gosika67 napisał(a)
Pięknie zwłaszcza te miodowe barwy.



Witaj Też lubię takie jesienne barwy. Przydałoby się trochę czerwieni. Już planuję, gdzie by takie drzewa lub krzewy wsadzić.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
popcorn 14:00, 05 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow jakie grzyby! Chyba zajrzymy do lasu w weekend na zwiady
____________________
Mój nowy ogródek
AgataM 18:44, 06 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ewa777 napisał(a)
Agatko, dekoracje jak zawsze masz piękne i pomysłowe. Zakupy zachwycają Sporo ich zrobiłaś jak na koniec sezonu

Kolory w ogrodzie radosne


Witaj Ewuniu Cieszę się, że znalazłaś czas na odwiedziny w moim ogródku Zakupy były długo wyczekiwane że względu na brak czasu i sprawiły mi ogromną radość Myślałam o innych trawach, ale ostatecznie zostało na sprawdzonych, które na mojej piaszczystej ziemi urosną. Mąż mi zrobił urodzinową niespodziankę i kupił mi 15 sadzonek rozchodnika okazałego białego Stardust. Jak się potem okazało, zobaczył go na pozostawionej przeze mnie na pulpicie szkółce.

Dziękuję za pochwałę moich dekoracji..... Ostatnio stawiam nie na ilość, ale na pomysłowość.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 18:10, 07 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
anabuko1 napisał(a)

Agatko u ciebie jak zawse pięknie.
Róże pięknie kwitną. Ogród zdobią prześliczne trawy. I do tego śliczne chryzantemy dekorują i ubogacają widoczki swoimi żywymi kolorami


Dziękuję ślicznie Aniu Bardzo poetycko pochwaliłaś mój nieokiełznany ogródek Powoli ogród się wycisza, żółte i pomarańczowe liście spadły na ziemię, a te co zostały brązowieją. Tylko chryzantemy w gruncie i w donicach dają barwny akcent.
Dzisiaj mocno popracowałam w ogródku. Usunęłam dużo jednorocznych roślin (surfinii i kochanek). W sumie 5 czubatych teczek z jednej rabaty. Na tej właśnie rabacie rosną już hortensje (14),a między nimi białe lilie. Dosadziłam tam rozchodniki białe (15),jeżówki z własnego siewu (16) i białe tulipany (85).
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
MARGOLA 22:17, 07 lis 2020


Dołączył: 30 lis 2016
Posty: 32
AgataM napisał(a)











Agatko, jaki to duet róża plus powojnik- zdecydowanie śliczne
____________________
MałgosiaOgród PanaNoska i Foundi
AgataM 16:01, 08 lis 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
GorAna napisał(a)
Agatko, chylę czoła
Świetna jesienna dekoracja, a wieniec przepiękny


Dziękuję bardzo Zrobiłabym więcej, ale prace zawodowe i domowa, kochane Wnuki pochłaniają mój czas.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
eda 21:30, 08 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
AgataM napisał(a)
Wczoraj zrobiłam w szkółce ostatnie (w tym roku) zakupy:
Rozplenica Black Beauty 12szt.
Miskant Morning Light 6 szt.
Lawenda różowa Rosea 10 szt.
Hortensja na pniu (nie pamiętam nazwy)





Agatka witaj dawno nie byłam odnawiam ścieżki
znalazłam twoje zakupy jeju świetne!
to my szaleni ogrodnicy lubimy najbardziej haa powiedz te bardzo wysokie trawy mnie zainteresowały jak się nazywają ?
Piękną masz jesień kolorową i wianek cudny i widzę że cały czas jeszcze dosadzasz nowości super.Zawsze lubiłam te metalowe dekoracje u ciebie dużo się dzieje będę podglądać buziaki zostawiam .
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
anna_grreen 21:37, 08 lis 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Super zbiory grzybów.
____________________
Anna Na zakręcie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies