Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » It Paradyske - miejski ogród w Meppel / Holandia /

Pokaż wątki Pokaż posty

It Paradyske - miejski ogród w Meppel / Holandia /

sylwia_slomc... 23:51, 21 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Ale perełka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
paniprzyroda 00:23, 22 sty 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Uroczy ogród. Trzeba zaorać swój trawnik Niebieskie detale zachwycające, zresztą pozostałe również.
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 08:57, 22 sty 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Po prostu bombonierka i to z jakimi czekoladkami w środku. Romantyczna w dodatku. Tak lubię holenderskie ogrody nie tylko za rośliny i kompozycje ale i za te rzeźby, w większości zachwycające.
Dochodzę do wniosku, że biżuteria ogrodowa najlepiej wygląda w małych ogrodach, w dużych ogrodach małe detale "giną".

Bombki tak podobne do moich, widocznie wcale nie są na choinkę, bo można je ułożyć na postumencie, albo zamknąć w uroczej klatce i są wtedy bezpieczne.
To co, mam chować swoje na strychu, czy zostawić? Bo dopiero w tym tygodniu rozbiorę choinkę.

mira napisał(a)




____________________
Ogród w budowie nieustającej
Kojak 09:29, 22 sty 2018


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Piękny i zadbany ogród widać, że jest tworzony i prowadzony z miłością do roślin i pięknego otoczenia. Uliczki miasta też są pięknie zagospodarowane. Takie ogrody podziwiam w programie pokochaj swój ogród ale tam robią je profesjonaliści. Mira trochę zazdroszczę, że widziałaś go na żywo.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Ewa777 09:42, 22 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18422
Cudowny ogród pokazałaś To jest właśnie to - inspiracja dla nas Mój ogród jest jeszcze mniejszy. Zachwycam się kompozycją nasadzeń i ozdobami Rewelacja Cudownie, że jest udostępniony dla zwiedzających
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Pszczelarnia 11:40, 22 sty 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dz. za relację i przywołanie miłych wspomnień.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 15:07, 22 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Miro, dziekuje bardzo, kolejny cudny holenderski ogrod. I na dodatek maly i bez trawnika I taki romantyczny Bardzo mi sie spodobal
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
maed 17:21, 22 sty 2018


Dołączył: 25 gru 2015
Posty: 180
I mobilizyje, i inspiruje. Piękny ogród. Dziękuję.
____________________
Edyta - Ogródek podwórkowy
sierika 18:25, 22 sty 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Przedkładam takie ogrody nad typowo pokazowe, są na naszą miarę, pokazują, że piękno nie zawiera się w hektarach. Każdy może w swoich kilkuset m2 tworzyć, inspirować innych, cieszyć się tym co robi i cieszyć nasze oczy, a to najważniejsze.
____________________
EwaSierika
Gruszka_na_w... 19:18, 22 sty 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Bardzo urzekające wspomnienia. Z przyjemnością pooglądałam i poczytałam. Dziękuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies