Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

ElzbietaFranka 22:34, 08 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Pokazuj czekam napisz skąd. Do mnie dzisiaj dzwonili z Albamaru jeszcze mnie namawiali na jedną jarzmianka i wzięłam jeszcze coś tam. Trudno niech się dzieje jak szaleć to z przytupem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MariuszG 23:11, 10 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Elu, przepraszam że z opóźnieniem, ale wrzucam otrzymane róże. Według mnie przyszły ładne, są dobrze ukorzenione. Ta róża jest niewymagająca, nie powinno być problemu z jej przyjęciem, zobaczymy . Oprócz tej róży kupiłem jeszcze pełne jaśminowce, też po ok. 10 zł i przyszły bardzo ładne.




Jeśli chodzi o zakupy, to uważam, że życie jest za krótkie, żeby odmówić sobie kupić jakąś roślinę raz na jakiś czas teraz czekam na lilie i tulipany z przedsprzedaży .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 23:14, 10 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Agato, staram się robić zdjęcia, bo dzięki nim mogę jakoś przeżyć zimę . W Wojslawicach nie było tłumów, ale trochę ludzi spacerowało. Fajnie było

Cyklamen bluszczolistny 'Album' pokazał że żyje

____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 23:17, 10 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Iza, bardzo bardzo dziękuję Ci za rozpoznanie , ta lilia bardzo ładnie pachnie. Też mi się podoba mimo że pomyłka

Moja agapantowa kolekcja

____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
ElzbietaFranka 00:33, 11 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Ile kupiłeś tych sadzonek i gdzie. Jak na 10 zł to taniocha.
Ja nie znoszę zapachu jaśminu. Można mnie tym zapachem przegonic.

Nic się nie stało byłam wczoraj.

Trawy to mój ulubiony zakątek w moim ogrodzie. A te hortensje to vanille Freise
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Helen 05:57, 11 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
MariuszG napisał(a)
Iza, bardzo bardzo dziękuję Ci za rozpoznanie , ta lilia bardzo ładnie pachnie. Też mi się podoba mimo że pomyłka

Moja agapantowa kolekcja


Cudownie to wygląda, jak z najlepszego żurnalu Rozumiem, że to jest na dworze a później je wnosisz do domu/garażu na zimowe przechowanie?
____________________
Helen - Hortensjowo
KasiaBawaria 08:46, 11 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Liliowce sa cudne. Moj kwitl dopiero w drugim roku i to 4 kwiatkami, wiec szalu nie bylo
____________________
Zapraszam na kawe
MariuszG 21:34, 14 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Elu, o róży odpowiedziałem w wiadomości

Helen, tak- stół stoi na tarasie, a donice zimą trzymam w zimnej spiżarni. Ale mi kadzisz z tym żurnalem

Kasiu, uwierzysz że w zeszłym roku nie przepadałem za liliowcami? w tym roku tak mi się poprzestawiało. Moje nabytki zakwitły nielicznie pojedynczymi kwiatami, ale na prawdziwe kwitnienie chyba rzeczywiście przyjdzie poczekać 2 lata...
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
KasiaBawaria 08:56, 15 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wierze, bo u mnie gust zmienil sie bardzo na przestrzeni ostatnich 10 lat
____________________
Zapraszam na kawe
ElzbietaFranka 21:10, 18 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Mariusz wszystko czytałam.
Mam zagwostke odnośnie róż nie wiem co kupić. Chętnie bym kupiła w jednej szkółce róże ale jest to niemożliwe. Te dobre szkółki starych róż nie sprzedają i odwrotnie.

Jeszcze jest czas bo dopiero od połowy października kopia.

Teraz jeszcze jestem trochę zajęta innymi pracami na działce. Trawy kosze. Ładna pogoda to trzeba wykorzystać.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies