Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Zlot Ogrodowiska w Sosnowie lipiec 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Zlot Ogrodowiska w Sosnowie lipiec 2011

monteverde 11:18, 31 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
no nabrałam się myślałam,że kaloszki Twoje, a Danusi ogród...... cud miód, piękne nasadzenia, przemyślane, czyściutko wszędzie, super, czemu mi nie kwitną niebieskie agapanty, tylko białe

przemiłe spotkanie, fajnie się ogląda zdjęcia, ale wolałabym w realu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Richie 11:57, 31 lip 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Wczorajsze spotkanie u Danuty i Krzysztofa było bardzo sympatyczne i udane.Poznaliśmy piękny i zadbany ogród o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu i przestrzenny co powoduje dużo więcej prac pielęgnacyjnych ale Danusia z pomocą swoich chłopaków świetnie daje radę.Dzięki za gościnę gospodarzą















W drugiej części spotkania zwiedziliśmy Pałac i przyległy park w Łańcucie.Dużo wrażeń jak na jeden dzień.













____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 11:57, 31 lip 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351





____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 12:02, 31 lip 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
i jeszcze trochę bo więcej pokaże Danusia..









____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Syla 12:09, 31 lip 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Łał .... ale mi się to podoba. Richie masz u siebie w ogrodzie podobną figurę lub fontannę ??? A ta donica , normalnie wymiękłam








____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
danuta_ 12:17, 31 lip 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Kochani! Jestem, przepraszam, że tak późno, ale od piątku mam problemy z internetem. Cieszę się, że przemili Goście nie zawiedli, tak licznie przybyli i teraz też trzymają rękę na pulsie relacjonując to wspaniałe wydarzenie! Dzięki! Było przesympatycznie i choć pogoda nie dopisała (ogród z kolorowymi parasolami też ma swój urok ) to atmosfera była bardzo gorąca. Rozmów i sesji zdjęciowych było bez liku ( sama nie wiem czego więcej
Danusiu, Witku, Grzesiu, Wiesiu, Krysiu, Marysiu, Marzenko, Zbysiu i Rysiu bardzo się cieszę ze spotkania i jestem szczęśliwa, że mogłam Was poznać osobiście - wymienić poglądy i posłuchać wielu dobrych rad. Dziękuje również za wspaniałe prezenty do upiększania ogrodu i ciała
Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich miłych chwil na kolejnych zlotach
Zdjęć mam niestety niewiele ...






Te ostatnie to oczywiście ujęcia z wizyty w Łańcucie
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
kaisog1 12:23, 31 lip 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danusia przecież Ty masz park krajobrazowy normalnie! No poważnie..... jestem zadziwiona wielkością ogrodu Myślałam, że jest mniejszy. Zazdraszczam takiego wypieszczonego ogrodu
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
KasiaWB 14:01, 31 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Jakie fajne spotkanie! nawet nie wiedziałam o nim Wszystkich pozdrawiam, a Gospodyni - Danusi gratuluję takiego wspaniałego i zadbanego ogrodu! również jestem zaskoczona jego wielkością i...wysokością rewelacja baaaardzo mi się podoba
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gardenarium 15:01, 31 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wreszcie jestem i mam zdjęcia Teraz Was zasypię

Najpierw urocza Danusia rozpakowuje żurawki


I pierwsza kawa z pysznym serniczkiem








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:02, 31 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

No i dostałam kaloszki, bo buciki miałam ażurowe






Teraz to mogę chodzić po wilgotnej trawce

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies