Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

ElzbietaFranka 21:53, 23 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
greg66 napisał(a)
Elu ta palczatka ma trzy lata to Praire Blues, a mam jeszcze Ultraviolet i jeszcze jedną ale nazwy nie pamiętam. Dzielżanów mam sześć, one teraz sie pokazują.




Tego trzcinnika cheju reklamowała Pestka jaki to ładny. On najgorzejnnie wygląda ale myślałam, że ładniejszy jest. Może rzeczywiście swóje zalety pokaże jesienią.
Mam palczatke preire blues dopiero młodziutka, ona jest bardzo ładna. A czego ja wiazales łamała się, za duża czy co.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Alija 23:13, 23 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
greg66 napisał(a)








Czy to już zapowiedź jesieni?
Porcja poezji bardzo ładna. Jeżówki cudne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
AniazUroczyska 23:29, 23 sie 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Z tą miłką to jest tak , że w necie różowiutka, czerwoniutka, ale co coś mi się wydaje ,że w realu trochę inaczej wygląda
Posadziłam muhlenbergię, ciekawe czy nabierze rumieńców?
greg66 20:10, 25 sie 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Aniu ona faktycznie przez wiekszosć czasu jest nieciekawa ale od połowy września do listopada jest taka





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AniazUroczyska 00:18, 26 sie 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
W sumie tworzy całkiem ładną puszystą mgiełkę. Chociaż( tak jak przypuszczałam) w necie bardziej wyrazista, Chyba dodają koloru tym zdjęciom sadzonek. Dzięki za fotki. Ile sztuk tu wsadziłeś , dla takiego efektu?
gogo 21:31, 27 sie 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Grześ, masz cudne jeżówki i kolejny raz chwalę trawy
Driakiew ma piękny kolor, żałuję, że jej nie kupiłam, jak się widzieliśmy.
Moje palczatki w tym roku stoją na baczność, może dlatego, że są niższe niż w ubiegłym roku.
Dzięki za wiersz
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
greg66 22:47, 27 sie 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Palczatki już muszę wiązać za bardzo wchodzą na ścieżkę. Powoli dojrzewa pomysł na przed domem, dzisiaj porządkowaliśmy teren 1/3 zrobiona. I powoli kończę też fugowanie ściany domu. Jeszcze we wrześniu muszę przyciąć gałęzie drzew chyba wytnę octowca bo przeniosę zakątek siedziskowy tam gdzie one teraz są i jeszcze inne roboty. Coś mi się pracowity rok trafil
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Alija 22:51, 27 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Różowa mgiełka śliczna.
Rzeczywiście rok masz pracowity, u nas podobnie, bardzo dużo zrobiliśmy przy odnowieniu domu, chociaż właściwie wcześniej nie było tak ambitnych planów.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
greg66 22:55, 27 sie 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Oby do przodu, sama radość
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 23:37, 27 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
AniazUroczyska napisał(a)
W sumie tworzy całkiem ładną puszystą mgiełkę. Chociaż( tak jak przypuszczałam) w necie bardziej wyrazista, Chyba dodają koloru tym zdjęciom sadzonek. Dzięki za fotki. Ile sztuk tu wsadziłeś , dla takiego efektu?



Też się dałam nabrać. Zwiewność puszystość kolorek ładny,mgiełka. A to nic nadzwyczajnego. U mnie mała nawet jej nie foce bo nie ma co pokazywać. Może ją przesadze to nabierze innego wyglądu.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies