Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 19:55, 09 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Obok rośnie druga tak samo wysoka, zapach jest podwójny i .... niesamowity.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
marba 23:18, 10 cze 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Masz szczęście, że możesz cieszyć się takim upojnym zapachem. Zazdroszczę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Waclaw 17:32, 11 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Witaj Grześku.
wpadłem do Ciebie z sąsiedzka wizytą i jestem pod wrażeniem. Zdjęcia jaszczurek, rzekotki jako żywo przypominają mi klimaty z mojej działki. Moja nie tak zadbana jak Twoja ale ja dopiero startuję z upiększaniem
Wierszami tworzysz wspaniały klimat.
Jeszcze, jeszcze, proszę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 13:31, 12 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dziękuję
Cześć sąsiedzie
Ty startujesz z upiększaniem a ja teraz zaczynam przerabiać. Powoli likwiduję coraz więcej trawnika kosztem rabat i tylko się wkurzam, że tak długo trzeba czekać na efekty
Moja żona mnie nie poznaje tak mnie wzięło na ogród, że jak nie za bardzo musze to do pracy nie idę (na szczęście jestem wolny strzelec).
Pozdrawiam


____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 15:27, 12 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dziś o samym świcie mieliśmy akcję-kuna. Wlazła pod dachówki a tam wróble gniazdo miały. Funia zerwawszy się na równe nogi w te pedy pobiegła do drzwi tarasowych. Ja za nią. Wyskoczyliśmy na dwór a tu dwie dachówki leżą rozbite i kupa igieł i innych takich. Funia się rozszczekała a kuna uciekła. No i rano musiałem naprawić dach, oczyscić wszystko w czym pomagała mi Funia pilnując aby nikt już tam nie właził. Wróble przeżyły bo latają teraz i tylko się deberwują, że muszą sobie nowy dom zrobić, gdzieś indziej.
A my z Funią odpoczywamy na tarasie i .... wymyśliłem, że chciałbym mieć jeżówki, łubiny, tawułki i takie tam. To chyba trza nową rabate robić.





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 20:48, 12 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Kun ostatnio ci u nas dostatek. Koty którymi żona się opiekuje przychodzą z wyszarpaną sierścią. To po potyczkach z kunami. Kolega mi mówił, że kuny weszły do zamkniętego samochodu ( jak? ) i poszarpały tapicerkę. Namnożyło się ich sporo w okolicy.
Przyjemnie wirtualnie pospacerować w Twoim ogrodzie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 20:57, 12 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
O to niezła akcja poranna i cały dzień był u ciebie.
A to wymyślanie roślin i nowej rabaty całkiem przyjemne.Gorzej z zabraniem,się do zrobienia jej.Ale potem milo patrzeć na nowe rośliny.
Jeżówki lubię,I to bardzo troszkę ich mam.
Dobry piesek ta twoja Funia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
greg66 21:59, 12 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kuna uciekła, dach naprawiony przy okazji wyczyściłem rynnę ( obok mam 20metrowego świerka który sypie igłami i trzeba raz na kwartał czyścić).

Bukiet -
Wiktor Maksymkin


Na rower wsiądę i pojadę tam,
gdzie najpiękniejszy rośnie polny kwiat,
ogromny bukiet wonnych kwiatów dam
dziewczynie, która mi przesłania świat

I powiem jej: — Ktoś inny z tobą dziś
i pewnie, miła, zapominasz mnie.
Więc wspomnij czasem nasze wspólne dni
i skromne kwiaty na pamiątkę weź.

A co się wtedy stanie — dobrze wiem:
choć ona weźmie bukiet z moich rąk,
to do mnie nawet nie uśmiechnie się,
odejdzie, dumna, przyśpieszając krok.






____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 22:03, 12 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Super.
Co prawda to dla niespełnionych miłości ale z przyjemnością czytam.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anitka 22:44, 12 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Niezła akcja z Funia i kuną. Moja Funia też kunę już pogoniła, bo też nasz dom odwiedza. Wszystkie pisklęta z gniazd znikają Wiele szkód potrafi one narobić. Nam już w samochodzie pod maską taką izolację pogryzła. Dobrze, że przewody ocaliła.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies