Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RODOS - trochę inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

RODOS - trochę inaczej

sylszu 15:46, 14 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526




Kasiu. Specjalnie dla Ciebie z kwiatkiem



Skończył mi się materiał. I co teraz?


Specjalnie dla latających i fruwających - może się doczekam
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 16:02, 14 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Potrzebuję porady od bardziej doświadczonych. Moja ostatnia kwatera obsadzona dziś.



Ma 8,5 m długości, 2 m szerokości.

Pierwszy plan 10 szt. bambus drobny, drugi plan 5 sztuk Hakonechloa smukła 'Aureola, trzeci plan 6 sztuk hortensji bukietowych. Wg mnie jest zdecydowanie za mało roślin - ale przyznam szczerze, że na ten rok wyczerpałam budżet Czy wg Was wystarczy, czy jednak szarpnąć się i skorzystać z ofert bankowych? Pytanie nr 2.Co ewentualnie dosadzić ZA hortensjami a przed tujami?
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Wiolka5_7 16:20, 14 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Moim zdaniem jest wystarczająco roślin...wszystko się przecież rozrośnie
Ja bym na razie nic nie dosadzała...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiek 18:45, 16 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Za brunnere z kwiatkiem spasiba, sciane z drzewem masz bossska, tez na taka poluje, ale z zelaza...Tylko te ceny tutaj / Od 1500euro w zwyz... Na rabate przed tuje posadz gracki, dodzadza one lekkosci, nad bambusem bym sie zastanowila ( posadz go w inne miejsca)...Moze pomysl tu o dabrowce lub np zurawkach, po to, aby wrzucic tam troche innego koloru. O bankowych pomyslach zapomnij, zabraniam Ci
Popraw sie z fotkami
____________________
Bawarka
sylszu 21:02, 16 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Nie byłabym sobą gdybym tak łyso tę rabatę zostawiła W Lidlu były hortensje za 13 PLN ( nie musiałam brać kredytu) to poszłam i kupiłam ( 5 sztuk) Ale teraz to już tak zostawię. Nie będę teraz korować ( chociaż NIE LUBIĘ gołej ziemi) to jakby co na wiosnę dosadzę co trzeba.


PS Bambus jest zimozielony i dlatego się na niego zdecydowałam, bo same hortensje i hakunki to na zimę zostawią mi goły plac. A tak też nie lubię
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
eda 21:51, 20 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylszu napisał(a)

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/169/1694426/original.JPG[/img]



Skończył mi się materiał. I co teraz?


Specjalnie dla latających i fruwających - może się doczekam


Doczekasz doczekasz taka piekna kwatera sama bym się wprowadziła Witaj Sylwus pieknie u Ciebie tyle pracy jeju podziwiam i sliczna misa na wodę uwielbiam takie dodatki buziaki będę odwiedzać i zapraszam do mnie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylszu 21:51, 21 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Mam takie dwie mieszkanki ogrodu

i mam wannę, w której w przyszłym sezonie chciałam zrobić oczko wodne, no ale młode pokolenie tam sobie zamieszkało...chyba muszę urządzić im mieszkanko w tym roku


Wrzuciłam im pniaczek, żeby mogły trochę się wygrzać
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
hanka_andrus 21:55, 21 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ropucha u mnie mieszka w szklarni. Dla żab miałam styropian w beczce z wodą i też się na nim wygrzewały. A jaszczurki upodobały sobie szklarniowy murek na opalanie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylszu 22:45, 21 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Jaszczurki też mam Ta taka z dziwnym ogonem ( co to jest? ) lubi siedzieć na tujach


W poprzednim ogrodzie nie zwracałam uwagi na zwierzęta. Rośliny były dla mnie ważne a teraz uważam, że i fauna i flora tworzą ogród.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
eda 21:07, 22 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Mieszkanki super czyli zdrowo i kolorowo u Ciebie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies