Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RODOS - trochę inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

RODOS - trochę inaczej

Nowalijka 21:48, 22 lip 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Chyba zazdroszczę Ci tego inwentarza. U mnie zamieszkały nornice, choc do wczoraj myślałam że to kret. Robią szkody((((
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Efffa 23:45, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj,zostaje bo też lubię proste linie i trochę nowoczesności
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
sylszu 21:10, 25 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Kolejne "grube" zmiany w ogrodzie. Płotek. Na naszym RODOSIE nie ma płotków oddzielających poszczególne działki ale aby ograniczyć wędrówki mojego psa musiałam zrobić mini ogrodzenie. No i jest



Rozchodnik nabiera kolorków


A funkia zaczęła brzydnąć Jaka jest tego przyczyna? Miejsce cieniste, inne funkie tam rosną dobrze a nowe listki są ładne.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
HannaR 21:38, 25 lip 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446


Ładny ten RODOS.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
sylszu 23:53, 25 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Nowalijka napisał(a)
Chyba zazdroszczę Ci tego inwentarza. U mnie zamieszkały nornice, choc do wczoraj myślałam że to kret. Robią szkody((((



U mnie też są. Na szczęście tylko na rabatach i nie zauważyłam jeszcze szkód. Pod trawnikiem mam siatkę to pewnie sobie odpuszczą
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 23:57, 25 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
HannaR napisał(a)


Ładny ten RODOS.


Dziękuję bardzo. Niestety tylko 2,3 razy w tygodniu mogę tam być - chciałabym codziennie, a najlepiej w ogóle nie wychodzić
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Kasiek 23:05, 26 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Tez masz HYSTAWKE
Sylwia, podziwiam za pracowitosc, dazenie do celu, szybkosc i jakosc. W kilka tygodni zrobilas ogrod, piekne miejsce do wypoczynku, brawo Zapomnialas nam przedstawic swojego piechulka
____________________
Bawarka
sylszu 19:04, 30 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Nowalijka napisał(a)
Chyba zazdroszczę Ci tego inwentarza. U mnie zamieszkały nornice, choc do wczoraj myślałam że to kret. Robią szkody((((






Wczoraj wieczorem tu były TRZY red barony. Nornica chyba potrzebowała czegoś czerwonego do wystroju norki Wnioskuję to stąd, że nie ma śladu po wyciągnięciu z ziemi bryły korzeniowej, a wygląda tak jakby się zapadła pod ziemię.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 19:09, 30 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Kasiek napisał(a)
Tez masz HYSTAWKE
Sylwia, podziwiam za pracowitosc, dazenie do celu, szybkosc i jakosc. W kilka tygodni zrobilas ogrod, piekne miejsce do wypoczynku, brawo Zapomnialas nam przedstawic swojego piechulka


Już się poprawiam Proszę państwa oto miś....a nie, to nie ta bajka Oto Yogi Baboo. Moja miłość i radość.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylwia_slomc... 22:40, 30 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Witaj , bardzo podoba mi się tempo w jakim zmieniasz to miejsce, ścianka z plastrów świetna, plotek pasuje i widzę, że wanna już wkopana
Ale, ale na avatarku trzymasz w ręku salamndrę? Na drugi raz uważaj bo mają gruczoły jadowe na skórze, stąd ten kolor
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies