Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 19:15, 08 lis 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
jeszcze kilka obrazków...
tu tylko zieleń...


kępa przekwitniętej rudbekii


koło ławeczki już nie ma host i paproci, natomiast bluszcz wspina się nieźle po pniu wierzby, a przy płocie rośnie żywopłot cisowy, do którego muszę mieć dużą cierpliwość...


a miskant Variegatus właśnie zaczął kwitnąć...
____________________
marzena O....!
GorAna 19:41, 08 lis 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ladną pogodę dzisiaj miałaś, bo zdjęcia takie doświetlone....a kosmosy niemożliwe
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AgnieszkaW 20:01, 08 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kosmosy masz Marzenko zjawiskowe, chyba jakieś żelazne, czy co, że wrześniowe mrozy przetrwały bez uszczerbku
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
monteverde 20:06, 08 lis 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
marzena napisał(a)
dziękuję za odwiedziny i miłe słowa

no, taras z trawy położony wysoko dzięki murkowi/murowi oporowemu, to pomysł i wykonanie/udoskonalanie M...
Borbetko, niestety krety też buszują u mnie, nie mam na nie pomysłu choć wiele prób już robiłam...
Alinko, no tak, nie wiem czy spełniona ogrodniczka, ale przynajmniej spełniająca niektóre swoje zamierzenia i to daje rzeczywiście radość...Alinko, zapraszam

a to dzisiejsze widoczki z ogrodu


kosmosy kwitną niestrudzenie...

Piękna tworzą plamę pozdrawiam zapomniałam o główkach rudbekii też pięknie wyglądają
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
marzena 20:07, 08 lis 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Aniu i Agnieszko, Aniu monte, dzisiaj wreszcie po kilku dniach niepogody było ładnie, a kosmosy to mam z sentymentu, moja babcia zawsze miała je w ogródku...a te moje tegoroczne jeszcze właściwie nie przeżyły przymrozków, bo ich u mnie nie było...i tak sobie rosną
____________________
marzena O....!
an_tre 20:09, 08 lis 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
marzena napisał(a)

a miskant Variegatus właśnie zaczął kwitnąć...
wiedziałam, ze trzeba tu zajrzeć Marzenko bajka zachwycam się trawami u ciebie, bo ich nie mam i dobrze, bo jak bym wmiała wszystko to nie chciałoby mi się spacerować po innych ogrodach
i muszę dodać, ze kosmosy mają niespotykany kolorek, widać je z daleka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
mira 20:36, 08 lis 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ale zielono u Ciebie i jakby liście nie leciały cudnie dziś było
te kosmosy niesamowite i z koloru i z wysokości - lubię taką wysokość , moje mnie przerosły i już dawno musiałam je odstawić bo wsadzałam narcyzy

słońce tak u Ciebie świeciło, że nawet piesek błyszczy i chyba mu dobrze

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
barbara_kraj... 23:05, 08 lis 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
marzena napisał(a)
jeszcze kilka obrazków...
tu tylko zieleń...



koło ławeczki już nie ma host i paproci, natomiast bluszcz wspina się nieźle po pniu wierzby, a przy płocie rośnie żywopłot cisowy, do którego muszę mieć dużą cierpliwość...




Bardzo soczysta ta zieleń. Rododendronom widać dobrze w objęciach sosen
No, na żywopłot cisowy poczekasz sobie trochę, ale jak już będzie, to będzie nie do zdarcia
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Debra 11:33, 10 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
marzena napisał(a)
jeszcze kilka obrazków...





Piękna ławeczka. Cały zakątek niezwykle nastrojowy.
W ogóle widoki pokazujesz takie, że aż się chce uciec z miasta
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
EPODLAS 18:25, 12 lis 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549


koło ławeczki już nie ma host i paproci, natomiast bluszcz wspina się nieźle po pniu wierzby, a przy płocie rośnie żywopłot cisowy, do którego muszę mieć dużą cierpliwość...


Uroczy zakątek, jak cisy urosną będzie jeszcze ładniej. Ale już chętnie tam bym posiedziała z książką
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies