Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

Madzenka 19:15, 01 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Marzenka szczęsliwa w pieknym ogrodzie!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marzena 15:55, 03 lis 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
dzięki
no lubię ten swój ogród...i nigdy sie nie będę w nim nudzić...pracy jest pełno bez przerwy...no i nadal mnóstwo miejsca do nowych aranżacji...

pokażę Wam jak wyglądał trawnik-taras w połowie października pod koniec prac renowacyjnych, a jak teraz ...
trawa posiana po wszystkich pracach zrywania darni, nawożeniu, bronowaniu i w końcu walcowaniu...


a tu położona włóknina ( właściwie tu na razie tylko jej część) aby kiełkująca trawa miała jak najlepsze warunki
____________________
marzena O....!
bogumila 16:01, 03 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
marzena napisał(a)
dzięki
no lubię ten swój ogród...i nigdy sie nie będę w nim nudzić...pracy jest pełno bez przerwy...no i nadal mnóstwo miejsca do nowych aranżacji...

pokażę Wam jak wyglądał trawnik-taras w połowie października pod koniec prac renowacyjnych, a jak teraz ...
trawa posiana po wszystkich pracach zrywania darni, nawożeniu, bronowaniu i w końcu walcowaniu...


a tu położona włóknina ( właściwie tu na razie tylko jej część) aby kiełkująca trawa miała jak najlepsze warunki
..Ty go nie lubisz...Ty go kochasz.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
marzena 16:05, 03 lis 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogusiu, możliwe...
a teraz dzisiejszy widok na taras ( po przeszło 2 tygodniach )...

z oddali...




trochę bliżej...( na tym małym pustym miejscu jeszcze nie wzeszły nasiona )


i młoda trawka z bliska...
____________________
marzena O....!
AgnieszkaW 16:18, 03 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marzenko, masz teraz teraz prawdziwy "angielski" taras.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Konstancja30 16:23, 03 lis 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
marzena napisał(a)
ławeczka jest dla Was
siadajcie, proszę,


chciałam ... na tej ławeczce ... ale tak pięknie i tyle do obejrzenia, że wprawiłam się w ruch i ... uwielbiam ten krajobraz zapożyczony ... te rabaty niekonwencjonalne ... ... mówiące o czymś albo zmuszające do zastanowienia (no neuron nawet choć leniuszek po obiadku był popracował ) ...

i ta gra światła ... i Ty w niej ... odpoczęłam ...

wielkie brawa biję dla nowego dywanika na tarasie ... no a ja nie zdążyłam ... trawka będzie wiosną ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 16:32, 03 lis 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nowy trawnik wygląda już pięknie - w przyszłym roku nie będziesz chciała zejść z tego tarasu, bo nowe trawniki zawsze zachwycają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
EPODLAS 17:11, 03 lis 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Marzeno, pochwaliłaś moje zdjęcia. Twoje też cudowne. Zauważyłam, że dużo ogrodników robi świetne zdjęcia. A wszystko się zaczyna, że chcemy zrobić ładne zdjęcie kwiatkowi z naszego ogrodu. A potem to już wciąga. Ładna z ciebie kobitka, Marzeno
____________________
Mój ogród
AgnieszkaBK 18:40, 03 lis 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Marzenko, jesteś posiadaczką najwspanialszego tarasu na całym ogrodowisku..... cudowny Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Borbetka 18:58, 03 lis 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Marzenko, nie masz kretów? Ja płaczę, nie daję już rady.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies