Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki

Pokaż wątki Pokaż posty

W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki

Beatkowo 23:07, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
AgataM napisał(a)
Witaj Beatko Przyszłam się przywitać
Uwielbiam ogrody pełne kwiecia.... Widać, że tworzysz swój z sercem. Masz piękne, zdrowe kwiaty Czy u Ciebie była susza?
Pozdrawiam gorąco


AgataM witaj w moich skromnych kujawskich progach.Mieszkam na Pojezierzu dobrzyńskim wśród jezior i lasów .Ogród powstaje wielkim wysiłkiem i pracą rąk.Cieszą najdrobniejsze efekty i kwitnące rabatki.Co do suszy jest bardzo sucho .Padało może dwa razy.W ubiegłym roku lało ciągle a teraz sucho .Podlewam ile zdążę bo nie mam nawodnienia.Teraz mam wakacje to więcej czasu.Choć i w urlopie pracuje.Jednak nie wszystko daje radę hortensje ,dalie liliowce, jednoroczne.Najwięcej drzewka i krzewy przesadzone wiosna bo szkoda,by było stracić 5 letnich krzewusze ,amorfy czy jodły koreańskiej.Biegam z konewkami ile zdążę.
____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:12, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Makao_J napisał(a)
No witaj Beatko. Miło było poznać choć miałam problem z ustaleniem która to Ty jesteś na zdjęciu grupowym ze spotkania u Szmitów.

Podpis masz nie aktywny więc zrób to co Ci pisze Marysia albo poczytaj tu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2991-link-w-podpisie?page=17
Tam są obrazki


Makao wcale się nie dziwię zmokłam strasznie ale miło było. Poznaje teraz forum zasady .Teraz etap wizytówki będzie ale to jeszcze chwila.Mój ogródek jest rozległy. Właściwie z każdej strony domu w dół i w górę. Przybywa go z roku na rok.Coraz ciekawiej się robi ale jeszcze dużo przede mną.
____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:47, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Taka mała rabatka bylinowo - tawułowa z wykorzystaniem kafli ze starego pieca kaflowego bo ja z tych co lubią wykorzystać wszystko co możliwe.

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:48, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Rok temu o tej porze.

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:53, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129

W tym roku wygląda tak .



Mam taka ścieżkę z kamieni szerokości 1,5 metra długości ze czterdzieści metrów .Sama nazbierałam na swoim polu ale mało funkcjonalna i muszę zamienić na coś innego .szukam inspiracji.Może kupię formę i powstanie ścieżka konkretnego wzoru może nie taka aż szeroka.
____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:55, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Jeżówki zawsze niezawodne.

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:57, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129


Za śliwkami idąc do domu mam taki widoczek.
____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 23:59, 13 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 00:01, 14 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Skalniak to pierwsze z moich nasadzeń kiedyś wielki,dziś zarósł roślinami mikrusek teraz.

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Beatkowo 00:04, 14 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Różanka i pergola w wykonaniu mojej prywatnej złotej rączki z konstrukcji z trampoliny dzieci.

____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies