Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki

Pokaż wątki Pokaż posty

W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki

Beatkowo 12:59, 12 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
PrawieBory napisał(a)
Witaj Beatko.
Pięknie przedstawiłaś swój ogród. Wiem, że z natury jesteś skromną osobą ale uwierz mi, Twój ogród nie odstaje od innych pięknych ogrodów. Jest tak ogromny i różnorodny że cudownie się w nim przebywa. Ty również jesteś fajna babka i rodzinkę masz cudną. Podziwiam ogrom pracy który wkładasz w swój ogród. Dla mnie jesteś mistrzynią, bo nie sztuka jest urządzić (czytaj: obsadzić roślinami) ogród 1000 m (tak jak ja), Ty robisz to na ogromnym areale. Widzę co roku jak Twój ogród się zmienia i dorasta. Jest cudnie!
Pozdrawiam gorąco z Borów Tucholskich. Mam nadzieję na spotkanie u mnie w przyszłym roku.


Witaj Kasiu dziękuje za dobre zdanie na mój temat.Obiektywnym okiem patrzysz na mój ogródek.Dla mnie to zawsze ogródek choć teren ogrodowy duży. Zmiany widzę u siebie ale ciągle tu dużo pracy trzeba by efekt był.Myślę ,że na tym to polega Mam nadzieję ,że spotkamy się w przyszłym roku.Latem tak w lipcu zapraszam do siebie spiszemy się.
____________________
Beatka - W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki
gobasia 17:31, 21 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Beatkowo napisał(a)


Witaj Gobasiu .Dziękuje za odwiedziny ,jakiś marazm mnie ogarnął zrobiłam wykopki daliowe ogarnęłam ogródek ,posadziłam dużo cebulowych .Teraz planuje co wiosna pozmieniać .


I co naplanowałaś ,pozmieniałaś ...pokaż?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
PrawieBory 10:31, 10 wrz 2019


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 119
Beatko, co u Ciebie?
U nas pada drugi dzień, co cieszy mnie ogromnie bo roślinki choć trochę dostaną wilgoci po tegorocznej suszy.
Jak tam nasadzenia w ogrodzie? Dużo zmian planujesz?
____________________
Pozdrawiam. Kasia
PrawieBory 19:01, 31 gru 2019


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 119
Beatko, w Nowym Roku życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia i siły abyście mogli zrealizować wszystkie swoje plany. Życzę Wam radości z tego co już osiągnęliście i wiele satysfakcji z tego co sprawia Wam najwięcej radości. A przede wszystkim życzę Wam wspaniałego, udanego 2020 roku
____________________
Pozdrawiam. Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies