popcorn
13:21, 04 sty 2015

Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Kasiu!
ja sieję, co roku więcej
Lubię taki niedojrzały bób, że ze skórką można jeść nawet na surowo, a nawet na targu takiego nie kupię
Kupuję nasiona na targu, nie paczkowane w torebeczki, tylko na wagę (mamy 2-3 stoiska z mąką, kaszą, nasionami wszelkiego rodzaju, zbożami, fasolą itp i 1 kg bobu kosztuje 10-12 zł.) A paczka z kilkoma nasionami bobu 3,6 zł:/ więc tak to na pewno się nie opłaca.
pozdrawiam!
ja sieję, co roku więcej


pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mój nowy ogródek