Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » WAKACYJNY KONKURS FINKI

Pokaż wątki Pokaż posty

WAKACYJNY KONKURS FINKI

zbigniew_gazda 06:36, 18 sie 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Gratuluję serdecznie wszystkim uczestnikom i wygranym. Brawo.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Niage 07:38, 18 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
sylllwia 07:57, 18 sie 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Ja również gratuluję wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Dla mnie pytania były trudne, nie dałam rady. No ale ja dopiero od niedawna z Wam więc nie ma jeszcze tej wiedzy co inni.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Gardenarium 08:25, 18 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gratuluję wszystkim, emocje były na pewno, Finka postarała się, żeby było trudno

Pomorzanki górą, tkwi w Was wielka siła

A tak swoją drogą to ten zraszacz można jakoś "zadobyć" do Muzeum Ogrodnictwa? Mam zamiar takie stworzyć w przyszłości, sporo eksponatów już mam.
Powiedz Finka skąd go masz?

Przypominam także, że na naszej stronie na Facebooku trwa konkurs "Kwiaty Lata" - wklejamy zdjęcia kwiatów.
http://www.facebook.com/event.php?eid=236211783084078

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jotka 08:53, 18 sie 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników
Słowa uznania dla pomysłodawcy i sponsora konkursu Marto dzięki tobie poznałam kolejne rośliny - bezcenne

p.s. duma mnie rozpiera bo znam złotą i srebrną medalistkę osobiście Jolu, Haniu pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
hanka_andrus 09:03, 18 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dzięki za pozdrowienia Jolu! Pogody na niebie i w sercu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Matka 09:15, 18 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ha ha ale numer!!!!!!!!!!!!!!!!

jak ja się cieszę, widzicie jak skaczę???????????

wczoraj chciałam czekać na wyniki, ale odpadłam

Haniu, Jolu!Pomorzanki z nas pierwyj sort!!!!


haha
____________________
U Matki
Joanka 09:15, 18 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ja również gratuluję

Znałam tylko jeżówkę i sadźca
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
finka 11:24, 18 sie 2011


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
nawet nie wiecie jak się cieszę z WASZEJ radości. Lubię wprowadzać dobry nastrój !!!! Działając z resztą w tej dziedzinie często słyszę, że sprawiam ludziom dużo radości, a to komponując rabaty, a to opowieścią o jakiejś roślinie, albo gdy klienci wracają ze zdjęciami swojego ogrodu, który "wynieśli" w reklamówkach z mojego centrum czy szkółki i i są dumni ze swoich roślin !!! Fajne to jest. To tylko fragment samych dobrych rzeczy jakie mnie w tym zawodzie spotykają.

Danusiu jak już pisałam zraszacz pochodzi ze stryszku mojej sąsiadki. Myślę, że wiele takich ogrodowych eksponatów można po starych domach na wsiach znaleźć. Na Dolnym Śląsku swojego czasu był boom na różne rzeczy z piaskowca (zwłaszcza z tego czerwonego). Ludzie nielegalnie rozbierali stodoły, komórki i inne pomieszczenia inwentarskie i kradli z nich filary, słupy, koryta i sprzedawali. Nasze koryta i filar pochodzą z naszego gospodarstwa, ale kiedyś ponoć było ich więcej.W latach 80-tych ludzie wywozili gdzieś w pola, lub nad rzekę i "łatali" takimi piaskowcami dziury. Dzisiaj to skarb i mało kto wie, albo już nie chce wiedzieć, gdzie to zakopał. Nie raz klienci chcieli ode mnie kupić moje koryta, ale one są dla mnie bezcenne.

____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Dzidka 12:21, 18 sie 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Tu takie WIEŚCI, a ja taka spóźnialska.
Ogromne gratulacje dla zwyciężczyni i uczestników.
Pozdrowienia dla pomysłodawczyni konkursu.

Ależ mnie ta POW WOW zwiodła.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies